Vietos poilsiui paieškos

2017-03-27

Vietos poilsiui paieškos

Ne maža lietuvių dalis stengiasi išvykti į užsienio šalis pažinčiai su jomis ar poilsiui. Kelionių agentūros visada yra pilnos pasiūlymų poilsiui, bet ne retas renkasi galimybę pailsėti arčiau namų – Lietuvoje. Būtų smalsu pasidomėti, kuri poilsiaujančių žmonių grupė nugalėtų įrodinėjant, kad jų poilsis buvo smagesnis? 🙂

Suprantama, kad abi šalys bus vienodai teisios, nes jos pačios rinkosi kryptį ir vietą kur ilsėtis. Bet pasidomėkime galimybėmis ir Lietuvoje. Kai kas gali numoti ranka, bet greičiausiai, kad tai bus ta nedidelė grupelė, kuri visada vyksta ilsėti iš užsienio šalis.

Naglio kalnas

Birutės kalnas

Jums siūloma aplankyti Palangoje esančias kopas pavadinimu Naglio kalnas ir Birutės kalnas. Pasidomėję legendomis prisiminsite arba sužinosite, kad, manoma, jog kalnas Nagliui buvo supiltas karžygio žmonos, o šalia atsiradęs upelis yra ne kas kita, bet jos ašaros. Birutės kalnas atsirado dėl Kęstučio meilės Birutei, kai grįždamas iš karo žygių karžygys ją pamatė pirmą kartą ir iškarto pamilo. kalnas buvo pavadintas Birutės vardu, o ant jo pastatyti rūmai jos garbei. Poilsio pasiūlymai šiose vietose gali atstoti daugelio šalių legendomis apipintų miestų viliones, pailsėti Palangoje pavyks kiekvienam panorusiam.

Tomo Mano namas Nidoje

Didžiojo kopa Nidoje

Kitas ne ką mažiau žinomas objektas, kuriame atsidursite lyg rojaus kampelyje – Nidos gyvenvietė. Kiekvieną vasarą šį kurortą aplanko apie 300-400 tūkstančių poilsiautojų tiek iš Lietuvos, tiek iš viso pasaulio. O per visus metus, Nida skaičiuoja virš 700 tūkstančių lankytojų Neringoje. Tad poilsiautojų kiekis kalba pats už save ir gyvenant Lietuvoje ir nė karto nepabuvojus Nidoje, būtų pati didžiausia nuodėmė kiekvienam lietuviui. Be poilsio Neringoje čia galima iš naujo atrasti įvairius muziejus, tai ir Tomo Mano memorialinis muziejus, galima apžiūrėti ir 1888 metais pastatytą liuteronų evangelikų bažnyčią. Galėsite apsilankyti žvejo atnografiniame muziejuje, kuris buvo įkurtas dar 1974 metais. O nepamatyti Nidos švyturio ir Didžiosios kopos tiesiog būtų klaidinga. Jei jau apsilankėte Neringoje ir Nidoje, visus šiuo kampelius bei muziejus pamatyti rekomenduojama ir net privalu.

Nidos švyturys

Kaip matote, įvardinti vos du miestai (nepilnai miestai, tarp jų yra ir gyvenvietė), kuriose siūlomas įvairus poilsis. Jei norite ramesnės aplinkos, Palanga jos nepasiūlys, bent jau centre, bet pakraštyje įsikūrę įvairūs viešbučiai ar SPA centrai tikrai Jus atitolins nuo dižiulio šurmulio. Pasiūlymai Nidoje dar kitokie, nors žmonių čia būna gausu, priešingai nei Palangoje čia žmonės išsiskirsto kas sau, nes plotas poilsiui Nidoje kur kas didesnis, nei Palangoje.

Greičiausiai, kad prieš kelionę daugelis sprendžia klausimą dėl susisiekimo. Pigi mikroautobusu nuoma busiukonuoma.lt Vilniuje leidžia šiuos klausimus išspręsti. Pradžioje gali atrodyti, kad šios nuomos paslaugos yra per brangios, bet važiuosite gi ne vieni. Pasinaudojus mikroautobusų nuoma juo gali vykti 8-9 ir daugiau keleivių. Todėl padalinę nuomos sumą iš keliautojų skaičiaus suprasite, kad išsinuomoti mikriuką nėra taip brangu kaip manyta pradžioje.

Taip pat skaitykite:

Vienu žodžiu tariant, pasiūlymai pailsėti niekur dingę nebuvo, gal tik Jums pritrūko apsisprendimo.

Komentarai

komentarai