Naudinga investicija – nekilnojamas turtas Tenerifėje

2022-09-08

Naudinga investicija. Tenerifė yra didžiausia iš Kanarų salų, tik prieš daugiau nei dešimtmetį susilaukė tokio dėmesio, kokio ji nusipelnė kaip populiariausia atostogų vieta Europoje. Begaliniai auksinio ir juodo smėlio paplūdimiai, paslėptos įlankos, užburiantis vandenyno gyvenimas, vaizdingi žygiai ir šurmuliuojantis naktinis gyvenimas, sala yra neseniai Europos atrastas perlas. Apribojimams ir toliau švelnėjant, Tenerifė turėtų atsidurti jūsų kelionės po pandemijos viršūnėje.

Naudinga investicija

almaciga papludimys, anagos kalnai, anagos parkas, Barranco de Carrizale tarpeklis, benijo papludimys, butai tenerifeje, las terasitas, Punta de Teno svyturys, tenerife, tenerifes sala, teno nacionalinis gamtos parkas

Tenerifėje yra gausybė saulės įkaitintų paplūdimių ir natūralių baseinų – tai dar labiau vilioja atvykti į Tenerifę, saloje ištisus metus būna šilta. Playa de La Arena paplūdimys esantis Puerto de Santiago miestelyje yra žinomas dėl neįprasto juodo smėlio, o besidriekianti Playa de las Teresitas paplūdimys,  esantis 20 minučių į šiaurę nuo sostinės Santa Kruso netoli mieguisto San Andrés kaimelio, išpildys visas jūsų svajones apie blizgantį auksinį smėlį ir begalinį mėlyną horizontą. Taip pat verta aplankyti ir kitus paplūdimius, Playa de la Tejita, esantį šalia nuostabaus Montaña Roja (raudonojo kalno), ir Playa Del Duque, įsikūrusį triukšmingoje barų ir restoranų juostoje.

Naudinga pasidomėti:

Viena iš geriausių vietų poilsiui

Tenerifėje yra vieni vaizdingiausių Kanarų salų gamtos peizažų. Apsilankykite Teidės nacionaliniame parke, kad galėtumėte pasivaikščioti ir pasimėgauti neprilygstamais kraštovaizdžiais, įskaitant iškilusį Teidės ugnikalnį. Tenerifė garsėja viena geriausių vietų pasaulyje, kur galima stebėti žvaigždes, o vasaros įkarštyje netgi vyksta astronomų organizuojami festivaliai, kuriuose dalyvauja profesorius Brianas Coxas.

Maistas, kurio norisi dar

Kad nepagalvotumėte, kad Tenerifėje nėra nieko daugiau tik smėlio paplūdimiai ir gamtos stebuklai, paragaukite vietinės virtuvės patiekalų.  Tenerifė taip pat yra rimtas kulinarijos taškas. La Vieja – įsikūrusi žvejų kaimelyje La Caleta – puiki vieta sustoti papietauti. Rinkitės ceviche arba omarų salotas su ledine Vidonijos taure. Vakarienei pasimėgaukite Alcaloje įsikūrusiame restoranėlyje El Muelle Viejo, kurio specializacija yra šviežia žuvis, arba El Secreto de Chimiche, kuriame patiekiami autentiški vietiniai patiekalai. Papildomas patarimas: kai tik užsisakote jūros gėrybių, paprašykite salsa mojo – vietinio delikateso, pagaminto iš aštraus piquillo ir čili – ir stenkitės gauti butelį vietinio vyno į namus.

Nekilnojamas turtas – pelninga investicija

Vertinantys gamtą, ramybę, taip pat norintys pelningai investuoti kapitalą, siekia įsigyti nekilnojamojo turto Tenerifėje. Šis rojaus kampelis yra didžiausia sala tarp kitų Kanarų salų ir užima centrinę vietą Atlanto vandenyno Kanarų salyne. Salos sostinė Santa Kruzas kasmet vasario-kovo mėnesiais atgyja, kai prasideda karnavalas, kuris laikomas vienu iš grandioziškiausių karnavalų pasaulyje. Tenerifė yra vienintelė Kanarų sala, turinti du oro uostus: Šiaurės (TFN) ir Pietų (TFS). Juose kasmet priimami milijonai žmonių, kurie keliauja dėl nepamirštamų atostogų, nuotykių ir puikaus oro.

Kelionespaskutineminute.lt

Komentarai

komentarai