Naujametinės kelionės

Naujametinės kelionės — galimybė pabėgti nuo rutinos

Dar vieni metai palydimi su balta mišraine, jau įgrisusia draugų kompanija, dar vienu beprasmiu karnavalu, su ta pačia naujametine kauke. Oras lauke bjaurus, šampanas eilinį sykį neskanus, o pigių kinų pirotechnikos gaminių kvapas kelia šleikštulį. Gal vis tik verta pagaliau susimąstyti ir naujus metus sutikti keliaujant?

Naujų metų šventės laikotarpis puikus metas pabėgti nuo kasdienybės, varginančių namų ruošos darbų bei galvoje skambančios dainos — „aš sutikau naujus metus neužsivilkęs palto“. Naujus metus galima sutikti ir be palto, galima sutikti ir ne draugų kompanijoje, net ne Lietuvoje. Laikas tarp Kalėdų šventės ir naujų metų sutikimo pompastikos yra be galo tinkamas keliauti. Net nesvarbu kur, nes pasirinkimas yra neribotas. Jei kelionę organizuojate patys, tai tik vienintelis dalykas gali jus riboti — pinigai, nes toliau viskas yra įmanoma. Kelionių agentūros šioje vietoje irgi neatsilieka. Jos suprato, kad lietuviai mėgsta ne tik artimų žmonių kompanijas, bet ir pagaliau išmoko ir pamėgo pabėgti nuo kiekvienais metais taip pat minimų švenčių.

naujametine_kelione

Kelionių agentūros turi pasiūlyti bent keletą naujametinių kelionių maršrutų. Naujus metus galima sutikti Ispanijos spalvotame Barcelonos mieste ar amžinosios romantikos kupiname Italijos Romos centre. Žinoma, kad galima keliauti ir į Olandijos pasididžiavimą — Amsterdamą, o gal naujametinius pažadus sau duoti prie Berlyno Brandenburgo miesto vartų. Kartais labai toli keliauti net neverta, kad patirti kitokį šios šventės skonį. Latvija, Lenkija, Čekija, net ir Baltijos kruizas per Taliną — Stokholmą — Tartu leis pabėgti nuo taip pabodusios naujų metų šventės. Jei norisi tikros žiemos ir neapsakomai dailių sniego kalnų, tai Laplandija yra puikus pasirinkimas. Ieškantiems pramogos ne tik sau, bet ir savo vaikams gali susimąstyti apie naujus metus Disneilende. Šiame vaikų svajonių krašte patirti malonumui, jiems paliks neišdildomą įspūdį. O jei labai norisi saulės ir nuostabių paplūdimių, tai Egipto ar Turkijos kurortai, visada yra pasiruošę padėti.

Nauji metai tinkami ir naujoms pažintimis. Gal šiuo metu vis tik verta aplankyti egzotiškus kraštus, apie kuriuos buvo svajojama ne vienus metus, bet taip niekada ir neužteko drąsos. Naujieji metai Tailande, Vietname, Šri Lankoje ar trumpas, bet prasmingas poilsis prie Negyvosios jūros Izraelyje paliks neišdildomus įspūdžius ir malonius prisiminimus iš naujų metų sutikimo.

Taip pat pasidomėkite:

Keliauti metų sandūros laikotarpiu yra prasminga, net vertinga. Žinoma, kad tokiai kelionei dera rengtis iš anksto, greičiausiai, net nesibaigus vasaros atostogoms jau žinoti kur sutiksi naujus metus. Galima sužaisti ir paskutinės minutės kelionių pasiūlymų loteriją. Vienu ar kitu atveju, laikrodžiui mušant dvyliktą valandą nereiks krimsti įgrisusią baltąją mišrainę, o džiaugtis, kad svajonės praleisti naujus metus kitur išsipildė.

Komentarai

komentarai