Kelionių organizatorius

Kelionių organizatorius – kelionės paskutinę minutę

Neretai, daugelis sužino, kad giminaičiai, artimi draugai, darbo kolega ar kaimynas atostogų metu vyksta keliones paskutine minute? Natūralu, kad beveik kiekvienam išgirdus žodžius atostogos ir keliones, vaizduotėje prieš akis atsiranda nepakartojamo grožio vaizdiniai , jūra, paplūdimys, net ir nuostabiai žaliuojančios palmės. Štai kas vadinama tikrų atostogų ir kelionių peizažu. Bet visi supranta, kad tokių svajonių įgyvendinimui reikia planuoti biudžetą. Todėl dažnai artimųjų ar kaimynų, kurie ruošiasi į kelionę, užduodamas klausimas – kiek kainavo keliones paskutine minute. Ir greičiausiai nustembama, kai kiekvienas užklaustasis atsako, kad tai pigios kelionės, kurias organizuoja kelionės paskutinę minutę.

kelioniu_organizatorius

Paskutinės minutės pasiūlymas, kas tai ir ar tikrai norint keliauti, galima rasti pigiau? Tad nesiplečiant į dideles diskusijas, keliones paskutine minute organizuoja labai daug patrauklių kelionių, kurias jau spėjo pamėgti ne vienas lietuvis bei turistas iš užsienio, kuris pasirinko būtent paskutinės minutės pasiūlymą. Trumpai tariant, šis kelionių organizatorius siūlo pigios kelionės paslaugas kiekvienam atsižvelgiant ir į kiekvieno kliento finansines galimybes. Pigios kelionės yra priimtinos visiems, todėl su kelionės paskutinę minutę organizatoriais, išsirinksite patį geriausią, patogiausią ir pigiausia kelione. Ar Tikite, kad į nuostabią Turkiją ar Ispaniją galima nuvykti vos už 900 litų ir tuo pačiu, jei dar paskutinės minutės pasiūlymas praneštų, kad į šią kainą įeitų ir pigių skrydžių lėktuvo bilietai bei nakvynė 3-4 žvaigždučių viešbučiuose, maitinimu malonumais prie jūros, kuri randasi vos už keliolikos metrų nuo vietos, kurioje apsistojote? Suprantama, patikėti praktiškai neįmanoma, bet kelionės paskutinę minutę siūlo rinktis keliones paskutine minute. Paskutines minutes pasiūlymas kelionės siūlo ženkliai pigiau, todėl pigios kelionės bus ženkliai smagesnės žinant, kad toks pasirinkimas leido šiek tiek sutaupyti ir kitai, būsimai kelionei. Kelionių organizatorius suteiks visas reikiamas nuolaidas arba pritaikys jas rengiamos akcijos metu.

Kelionės paskutinę minutę organizatorius siūlo itin patrauklias kainas lyginant jas su kitais Lietuvoje dirbančiais kelionių organizatoriais, todėl pasirinkus būtent šį kelionių organizatorių, ne tik atrasite didelių kelionių pasirinkimą, bet dar ir nustebsite sužinoję kiek pavyko sutaupyti. Labai patrauklios ir pigios kelionės organizuojamos ne tik po visą Europą, Egiptą, JAE, Rusiją ar Maroką. Organizatorius turi galimybę pasiūlyti patrauklias keliones paskutine minute, todėl lyginant kainas su kitais, jos net trečdaliu bus mažesnės nei kitų. Be to, renkantis kelionę paskutine minute galima rinktis ir pigios kelionės datą, kurios, pastebėsite, yra labai lanksčios. Kelionės paskutinę minutę gali pasiūlyti kelis šimtus kelionių visame pasaulyje, pasiūlyti patogią kelionei datą ir kas svarbiausia, ypač patrauklią kainą. Nusigauti iki išvykimo vietos nesudarys jokių sunkumų. Tai galima padaryti vykstant tiek savo automobiliu, tiek autobusu, kurie kasdien kursuoja į pigių skrydžių oro uostus. O kilus neaiškumams dėl maršrutų, atsakymus visada galima atrasti kelionės paskutinę minutę svetainėje, skyrus tam ne daug savo laiko.

Pigios kelionės, kurios organizuojamos paskutine minute ypač turi paklausą tarp nuotykius mėgstančių keliautojų. Nes tik pigių kelionių dėka galima atrasti naujų pojučių ir patirti nepakartojamų nuotykių. Paskutinę minutę organizuojamos pigios kelionės yra būtent tiems, kurie nebijo imtis savarankiškų kelionių, o jų metu iškilus nenumatytai situacijai savarankiškai priimti sprendimus. Pigios kelionės – kad nuotykiai nesibaigtų!!!

Taigi kelionių organizatorius keliones paskutine minute suplanuos ir pateiks bet kokius poreikius ir reikalavimus turintiems tiek individualiems keliautojams, tiek keliautojams grupėmis. Kelionių organizatorius paskutine minute priims reikiamus sprendimus dėl pigios kelionės kainų ir darys viską, kad jos būtų konkurencingos. O pigias keliones mėgstantiems, kurie keliones pasirinko paskutine minutę, kelionių organizatorius ne tik pateiks pigios kelionės kainą, bet ir suteiks visą informaciją apie organizuojamą kelionę, bei jos maršrutus. Pigios kelionės maršrutus galima koreguoti arba keisti pagal poreikius, todėl kelionių organizatorius džiaugiasi galėdamas rinktis ne tik patogumą, bet ir patrauklias bei konkurencingas kainas.

Taip pat pasidomėkite:

Kelionių organizatorius – pasirinkus tinkamą organizatorių, kelionės taps dar malonesnėmis.

Komentarai

komentarai