Egiptas

13 Jul

Egiptas – pigios kelionės

Kelionės paskutine minute – pigios kelionės  Pamatę štai tokį užrašą: جمهوريّة مصر العربية, greičiausiai numosite ranka ir pagalvosite, kažkas arabiškai ir nesuklysite. جمهوريّة مصر العربية – arabų kalboje – Egiptas. Egipto Arabų respublikos valstybė randasi šiaurės rytų Afrikoje. Egiptiečiai – tai gausiausia tauta šiaurės rytų Afrikoje. Egiptas – garsus pasaulinio masto istoriniais paminklais, kurie yra […]

12 Jul

Egiptas – nuostabi šalis turinti dvi sostines!

Egiptas – nuostabi šalis turinti dvi sostines! Daugelis supranta kas yra rutina. Namai darbas, darbas namai ir tai kaip užburtas ratas, atrodo, kad niekada nesibaigs. Bet daugeliui norisi nuo to atitrūkti, pabėgti nuo kasdienybės. Kai už lango karaliauja šaltukas ir nesinori niekur eiti, į galvą ateina mintis, kodėl nepapramogavus ten, kur šiuo metu šilta… Poilsis […]

26 Jun

Poilsis prie Raudonosios jūros ir kruizas Nilu

Poilsinės kelionės į Egiptą. Poilsis prie Raudonosios jūros ir kruizas Nilu HURGADA – ASUANAS – KOMOMBO – EDFU – ESNA – LUKSORAS – HURDADA 1 DIENA. Skrydis: Vilnius – Hurgada. Vykstate į viešbutį Hurgadoje. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje. Adaptacija/laisvas laikas.

25 Jun

Kelionės į Egiptą

Kelionės į Egiptą. Dvi Egipto sostinės – kruizas Nilu HURGADA-LUKSORAS-ESNA-EDFU-KOMOMBO-ASUANAS-KAIRAS-ALEKSANDRIJA-HURDADA 1 DIENA. Skrydis: Vilnius – Hurgada. Vykstate į viešbutį Hurgadoje (vakarienė ir nakvynė). Apsipratimas prie klimato ir aplinkos/laisvas laikas.

25 May

Egiptas – poilsinė stebuklų šalis

Egiptas — poilsinė stebuklų šalis Pasitikti saulę ant Sinajaus kalno svajoja daugelis. Tai yra Egipto vizitinė kortelė. Dar pridėkime Raudonosios jūros teikiamas pramogas, per visą šalį vinguriuojantį Nilą, sumaišykime su trijų tūkstančių metų istorija, kuri įkalinta akmeninėse statulose.