Ar teko gyventi tokiame viešbutyje?

Ar teko gyventi tokiame viešbutyje?

Norime jums pristatyti įspūdingą ir unikalų viešbutį – Treehotel, kuris buvo atidarytas 2010 metais Švedijos šiaurėje esančiame nedideliame miestelyje. Treehotel įsikūręs Talio pušyne su atsiveriančiais nepakartojamais gamtos vaizdais į sraunią Lule upę. Viešbutis suprojektuotas ir pritaikytas gyvenimui gamtoje – miško ir upės apsuptyje, todėl išskirtinis viešbučio pasiūlymas – kambariai medžiuose (treerooms). Jis randasi tik apie valandą kelio automobiliu nuo Lulea (Kallax) oro uosto. Buvo planuota įrengti unikalius 8-10 kambarių ir šiais metais dar padidinti jų skaičių. Kol kas, viešbutis siūlo 5 kambarius, kurie yra skirtingų dydžių, nuo 15 iki 30 m2. Šie kambariai suprojektuoti medyje, iškelti į 4-6 metrų aukštį. Į juos galima patekti keliais būdais: smagiais tiltais, pritvirtintais lynais arba elektriniais laiptais ar keltuvais. Be 5 kambarių medžiuose yra ir sauna, talpinanti iki 8 žmonių.

Pirmas kambarys, kurį norėtume pristatyti – The Mirrorcube (veidrodinis kubas).

The Mirrorcube2The Mirrorcube3

The mirrorcube1

The Mirrorcube4The Mirrorcube5

 

 Šis unikalus kambarys yra pasislėpęs tarp medžių, nes jo išorinės sienos yra padengtos veidrodžiais, todėl atspindi gamtos vaizdus ir su ja susilieja. Šio, vieno iš viešbučio kambario matmenys ne dideli 4x4x4 m., todėl jame apgyvendinami tik du žmonės. Jaukiame kambaryje yra dvigulė lova, vonios ir poilsio kambarys bei ant stogo įrengta terasa. 6 kambario langai padės mėgautis gamtos grožiu neišeinant iš jo. Iki kambario medyje (treeroom) veda smagus, 12 metrų tiltas, kabantis ant lynų. Poilsiautojams siūlomi pusryčiai, pietūs ir vakarienė, o patiekalai autentiški 1930-1950 metais gamintam maistui. Atvykus į „Treehotel“, viešbučio personalas, iki kambario lydės kelias minutes, kurių metu, mėgausitės kvapą gniaužiančiais gamtos vaizdais ir šiuos pojūčius norėsis patirti dar ir dar.

Antras siūlomas kambarys – The Cabin (salonas).

The Cabin

Photos from TreeHotel, Harads, Arctic Sweden

The Cabin2

The Cabin3

The Cabin4

 Dar vienas ne paprasto architektūrinio sprendimo kambarys, kuris yra šiek tiek didesnis už „veidrodinį kubą“, todėl jame taip pat apgyvendinami tik du žmonės. Kambaryje siūloma dvigulė lova, vonios kambarys ir terasa. Ir maistas, jei neturite išskirtinių poreikių, patiekiamas toks pats, kaip ir į kitus kambarius.

Trečiasis kambarys – The Bird’s Nest (paukščių lizdas).

The Bird's Nest

The Bird's Nest1

The Bird's Nest2

The Bird's Nest3

The Bird's Nest4

 Šis kambarys pasižymi dideliu kontrastu tarp jo išorinio vaizdo ir vidinio. Išorė yra tik maskuotė, kuri pačioje gamtoje tiesiog išnyksta. Šio kambario dydis – 17 m2, bet tai pilnai pakanka, kad jame sutilptų 2 žmonės ir du vaikai. Nes joje yra ir vonios kambarys ir svetainė bei atskirtos miegamosios erdvės. Maistas nuo pusryčių iki vakarienės gaminamas pagal Jūsų užsisakytus patiekalus ir pagal 1930-1950 metų maisto gamybos tradicijas.

Ketvirtas, ne ką prastesnis kambarys – The Blue Cone (mėlinasis kūgis).

The Blue Cone

The Blue Cone1

The Blue Cone2

The Blue Cone4

Penktas, išskirtinis kambarys – The UFO (neatpažintas skraidantis objektas).

The Ufo

The Ufo1

The Ufo2

The Ufo3

The Ufo4

 „Neatpažintas skraidantis objektas (NSO)“ – kambarys, kurio idėja autoriam kilo statant „paukščių lizdą“. Norėjosi visiškai kitokios aplinkos, kitokių sprendimų ir kas galėtų tai išreikšti, jei ne „NSO“. Viešbučio kambarys yra 30 m2 ir jame lengvai telpa didelė šeima, du suaugusieji ir du vaikai, nes erdvė padalinta į du aukštus. Kambaryje išreikštos visos architektų fantazijos, todėl modernus dizainas suteikia ne tik išskirtinumo ir leidžia jaustis patogiai, bet ir suteikia galimybę, iš greitai besisukančio pasaulio pabėgti į, gal būt, vaikystės svajones.

Dar vienas išskirtinis statinys, kuris paminėtas aukščiau ir be kurio neapsieina dauguma keliautojų – The Tree Sauna (medis pirtis).

The Tree Sauna

The Tree Sauna1

The Tree Sauna2

The Tree Sauna3

The Tree Sauna4

„Medis pirtis“ pateikiama kaip tam tikra šventovė, kurioje bandoma apjungti keturis elementus: derlingą žemę, degančią ugnį, gaivų ir švarų orą bei geriamą vandenį. Kas gali būti protingiau – pirtis miške. Kurioje telpa apie 8 žmones, kuriems bus suteikta galimybė naudotis viešbučio šampūnais, kondicionieriais, muilais, rankšluosčiais bei šlepetėmis. Kas gali būti smagiau už tokį aptarnavimą pirtyje?

Taigi, paskutinės minutės pasiūlymai ne visada būna perspaustai pigūs, neskoningi ir nepatrauklūs. Kyla įtarimų, kad autorius, rinkdamas informaciją apie šį viešbutį, taip pat pasidomėjo galimybe nuvykti į mums visiems neįprastą viešbutį ir kelias dienas pagyventi įspūdingo grožio gamtoje.

Pasidomėjimui:

Taip pat pasidomėkite:

Komentarai

komentarai