Kelionės ir pramogos

Kelionės ir pramogos paskutine minute

 Pavargote nuo įtampos?

Ar bandėte pailsėti kitaip? Kelionės paskutine minutę siūlo neįprastą pramogą-kelionę. Kuri padės pabėgti nuo kasdieninių rūpesčių, o kelionės kainuos mažiau. Ar pasiruošę pabėgti nuo civilizacijos. Kelionės bus ne tik pigesnės, bet ir gausios pramogomis. Kelionės ir pramogos – du, glaudžiai tarpusavyje susiję dalykai.

Kelionės paskutine minute pagrindinė mintis-pasiūlymas – pramogos be civilizacijos.

keliones_ir_pramogos

Greičiausiai, kad kiekvienas lietuvis namuose turi savo šalies žemėlapį, o jei, vis dėlto ne, nukabinti nosies neverta. Jei skaitote šį pasiūlymą reiškia, kad po ranka turite kompiuterį ar išmanųjį telefoną ir internetą, o tai pati geriausia priemonė informacijai gauti. Taigi, susiraskite Lietuvos žemėlapį ir pabandykite paanalizuoti savo apylinkes. Ko ieškoti? Žinoma, kad nuošalesnių vietų, kuriose būtų kuo mažiau civilizacijos: miškai, ežerai, paupiai ar kitokios kelionėms ir pramogoms galinčios pasitarnauti vietos. Kasdienis mūsų gyvenimas vis labiau mus atitolina nuo gamtos ir to kas tikrai gyva. Todėl kelionių paskutine minute tikslas, atstatyti šį ryšį ir jei pamiršote, priminsime, kad žmogus – taip pat gamtos dalis.

Žiūrint į šiuolaikinį jaunimą darosi liūdna, kad jis nemoka pramogauti ir palaikyti ryšį su gamta. Kelionių metus dažnai prišiukšlina ten, kur patys pramogauja. Nors didesnių priekaištų skirti reikėtų suaugusiems, jaunimas tik atspindys to, kaip elgiasi vyresni. Kelionės į gamtą – tikrąją šventovę turėtų būti motyvuotos, su tikslais ir pramogų turiniu. Kelionės ir pramogos gali būti neilgų vasaros stovyklų pagrindu, kuriose suplanuoti mini seminarai apie gamtos taršą (čia kaip pavyzdys), arba susigalvoti ką nors su indėniškais ar skautų motyvais. Jaunimas labai kūrybingas, todėl nesunku ką nors sugalvoti ar susiplanuoti, kad kelionės būtų netik nueiti į mišką ir ten pernakvoti, bet susikurti ir pramogų, bei galimybę nuveikti ką nors gamtos labui.

Keliones paskutine minute labai lengva planuoti. Tereikia susirasti bendraminčių, kurie palaikytų pačią idėją ir pagelbėtų susiorganizuoti kelionę su pramogomis. Ar teko girdėti apie keliones ir pramogas, kuriose siūloma atgimti iš naujo? Tokio turinio kelionės gali tapti kasdieninėmis, o panašaus turinio pramogos, į tokias keliones pritrauks nemažai naujų keliautojų. Šios kelionės mintis – naujas vardas keliautojui, kuris visos stovyklos metu naudoja tik jam suteiktą naują vardą. Argi ne smagu įgauti pojūtį, kad kelionės ir pramogų dėka, išlaisvinate save nuo miesto taisyklių ir to, kad jus varžė ir neleido atsipalaiduoti.

Kodėl dažnai pavargstame?

Dažnas sau užduoda tokį klausimą, bet nepagalvoja, viso šito priežastimi gali būti tai, kad visą laiką mes būname monotoniški, nenorime nukrypti nuo kasdienybės, kad nenusimuštų gyvenimiškas ritmas ir kiti suplanuoti darbai. Ar tai dar nepabodo? Juk tai labai sekina ir vargina. Todėl kelionės paskutine minute kviečia visus nebijoti keistis ir nebijoti keisti savo kasdienybės. Kelionės ir pramogos būtent tai, kas padės jums tai įgyvendinti. Neprivalote keistis visam laikui, tai padaryti galima ir kelionės metu vos kelių dienų laikotarpiui ir pamatysite, kad teigiamos emocijos jus susiras pačios.

Tokios kelionės ir pramogos labai pigios, lyginant su kelionėmis ar išvykomis toliau. Bet turint dviratį ar paspirtuką, kelionės tampa ne tik atpalaiduojančiomis, bet ir padedančios pamiršti tai, ką palikote namuose. O susikurtos pramogos kelionės metu, leis dar labiau pažinti gamtą bei įtvirtinti socialinius ryšius su kitais panašių kelionių ir pramogų mėgėjais.

Nebijokite trumpam pasikeisti, atgaukite pasitikėjimą savimi ir atsipalaiduokite programos „kelionės ir pramogos“ metu.

Patarimai poilsiui Lietuvoje.

Taip pat pasidomėkite:

Komentarai

komentarai