Goodyear pristatė padangas pagamintas iš aliejaus?

2022-01-28

Goodyear pristatė padangas pagamintas iš aliejaus? Atrodo neįtikėtina, bet Goodyear nusprendė visus nustebinti ir paleido naują vasarinių padangų modelį į prekybą, kurios yra net 70 procentų pagamintos iš tvarių medžiagų. Pagrindiniai tokių padangų “ingredientai” yra suodžiai bei augalinis aliejus, kurie pakeitė įprastus padangų gamybai naudojamus naftos produktus. Goodyear investavo tikrai nemažai į gamybos technologijas ir inovatyvius sprendimus, kurių dėka naujos gamyboje naudojamos medžiagos leido prailginti vasarinių padangų eksploatacijos laiką bei patvarumą.

Goodyear pristatė padangas pagamintas iš aliejaus?

Goodyear pristatė padangas pagamintas iš aliejaus?

Gamyboje panaudotas ne paprastas, o sojų aliejus, kuris specialiai apdorotas, kad suteiktų padangų gumos mišiniui daugiau elastingumo ir lakstumui, net ir tuomet kai yra skirtingi oro temperatūros pokyčiai. Be jau minėto sojų aliejaus, tvarių padangų gamybai yra naudojamos ir kitos mums labai neįprastos medžiagos – silicio dioksidas, išgaunamas iš ryžių lukštų pelenų, būtent jie padeda užtikrinti tai, kad vasarinės padangos turėtų puikų sukibimą su kelio danga bei padėtų sumažinti degalų sąnaudas. Padangų kordų gamybai taip pat yra naudojamas perdirbtas plastikas, kuris yra susmulkinamas ir paverčiamas į techninį poliesterį. Tokios medžiagos padėjo užtikrinti vasarinių padangų našumą. Tad ambicija, kurią išsikėlė Goodyear yra ta, jog ši padangų gaminimo lyderė, siekia dar iki 2030 metų pasauliui pristatyti vasarines padangas, pagamintas 100 procentų iš tvarių ir perdirbtų antrinių žaliavų.

Vasarinės padangos internetu pigiau

Norintiems įsigyti aukštos kokybės vasarines padangas internetu, tai gali padaryti internetinėje parduotuvėje Beepunkt.lt . Čia prekiaujama ne tik įvairių dydžių ir modelių Goodyear, bet ir kitų žinomų visame pasaulyje padangų gamintojų gaminiais. Nuolat papildomas padangų asortimentas, leidžia pasiūlyti įvairių kategorijų padangų, pradedant premium klase ir baigiant ekonominio lygio prekėmis. Bet kokiu atveju, perkant internetu laimite, nes galite sutaupyti ir patogiai įsigyti pageidaujamų padangų komplektą. Naujiena hibridiniams automobiliams iš Pirelli – vasarinės padangos.

Straipsniai

Komentarai

komentarai