Įspūdingi vaizdai, kuriuos būtina pamatyti

Įspūdingi vaizdai, kuriuos būtina pamatyti! 

Kelionės paskutinę minutę rekomenduoja aplankyti ar bent pamatyti įspūdingiausias vietas. Nors, reikia sutikti, kad visos siūlomos vietos – gilius prisiminimus paliekančios kelionės. Visgi yra vietų, kurias kelionės paskutinę minutę siūlo aplankyti.

Tiems kam patinka kvapą gniaužiantys vaizdai, drąsiai galima pasiūlyti aplankyti vieną iš labiausiai lankomų vietų – Preikestolen, Norvegija, netoli Stavangerio miesto. Ruošiantis išvykai į Preikestolen, patogiausia apsistoti Stavangeryje ir taip pat susipažinti su šio norvegiško miesto nepakartojama kultūra bei aplinka. Beje, tokia kelionė nėra brangi, tad norai gali būti įgyvendinti nereikalaujant papildomų sakičiavimų.

Jei esate fiziškai stiprūs ir pasirengę uolos iššūkiui, tada virš fiordo Lysefjorden 600 metrų aukštyje esanti paslaptinga uola priims Jūsų iššūkį. Tik reikėtų žinoti, kad tokiems iššūkiams reikėtų pasirinkti ir atitinkamą aprangą. Pradžioje, arti atrodanti uolos viršūnė pasiekiama tik po 2,5 valandos kelio. Tad atkreipkite dėmesį, kad tam reikės atiduoti labai daug energijos.

Preikestolen, Norvegija1

Preikestolen, Norvegija3

Preikestolen, Norvegija4

Preikestolen, Norvegija5

Ieškantiem tiesioginio ryšio su gamta ir jos kūriniais, siūloma aplankyti „Medvilnės pilį“ (Pamukkale), Turkija, kurią garsina mineralinės versmės ir randasi ji didžiojo Mendereso slėnyje, netoli senovinio Hierapolio miesto griuvėsių. Tai vienas iš svarbiausių turistinių objektų Turkijoje, kuris prieš 25 metus jau buvo įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

Pamuklės mineralinis vanduo gausiai prisotintas druskomis ir teka žemyn kalno šlaitais, todėl juos padengia vis storesniu baltu sluoksniu. Laikui bėgant, taip susiformavo esantys baseinai, terasos ir didžiulės sienos. Pamuklės vandenyse maudydavosi imperatoriai bei graikų ir romėnų didikai. Tad toks kelionių objektas tiks visiems tiems, kurie nori ne tik pramogų, bet ir vidinio poilsio.

Pamukkale, Turkija

Pamukkale, Turkija2

4MP859 Digital Camera

Pamukkale, Turkija6

Mėgstantiems egzotines šventoves ir gražias istorijas apie jų atsiradimą, verta atkreipti dėmesį į uolą – Tanah Lot. Piligrimų šventykla buvo suformuota jūros bangų Balio saloje, Indonezijoje.

„Tanah Lot“ – viena iš septynių šventyklų, kurios randasi Balio saloje ir buvo pastatyta Balio jūros dievų garbinimui. Istorijos apie šventyklų labai įdomios, o aplinka egzotiška ir nepakartojama, todėl ji kviečia pas save visus keliautojus, kurie ieško įspūdingų kraštovaizdžių bei nori atrasti tikėjimo stiprybės.

Tanah Lot, Balis

Tanah Lot, Balis1

Tanah Lot, Balis4

Tanah Lot, Balis2

Akmenų miškas (miško parkas) – Zhangjiajie, Kinijoje. Šis unikalaus grožio parkas randasi mieste gan sudėtingu pavadinimu – Zhangjiajie, Šiaurės Hunan provincijoje Kinijos Liaudies Respublikoje.

Parkas susiformavo ilgus metus trunkančios erozijos dėka, nes klimatas čia yra pastovus, drėgmė laikosi ištisus metus. Čia galima atrasti ir senovės kinų tapybos kūrinių. Įkvėptas tokių įspūdingų vaizdinių, garsus režisierius Jamesas Cameronas, filmui “Įsikūnijimas” sukūrė plaukiojančius kalnus, kuriems idėjų sėmėsi iš įspūdingiausių kalnų visame pasaulyje.

Taigi, aukščio ir įspūdingų uolų bei gamtos meno kūrinių mėgėjams, „Miško parkas“ suteiks galimybę atrasti naujus fantazijų bei nepakartojamų prisiminimų ir pojūčių šaltinius.

Zhangjiajie, Kinija

Zhangjiajie, Kinija1

Zhangjiajie, Kinija2

Zhangjiajie, Kinija3

Zhangjiajie, Kinija4

Positano – nepakartojama vieta nedideliame kaimelyje, kuris randasi Amalfio pakrantė ir garsėja savo spalvingumu, bet įspūdinga bažnyčia. Visi aprašymai ir istorija yra nereali, bet kai nukeliauji į Positano, visa tai tampa realybe.

Kaip ir Lietuvoje Positano buvo sunkūs laikai ir daug emigravusių. Bet pačių gyventojų dėka, jis atgimė, suklestėjo ir dabar kviečia visus spalvingų kelionių mėgėjus bei smalsuolius, kurie netiki sėkmingomis miestelių istorijomis. Vaizdai iš viešbučių terasų neįtikėtinai spalvingi, o jų savininkų svetingumas neleidžia likti abejingiems jų kultūrai.

Positano, Italija

Positano, Italija2

Positano, Italija3

Positano, Italija4

Positano, Italija5

Lietuvoje.

Taip pat pasidomėkite:

Komentarai

komentarai