Patogi paslauga – automobilių nuoma Vilniuje

2019-07-10

Patogi paslauga! Daug keliaujantys lietuviai apsilanko ir Vilniaus mieste. Planuojantys greitai “apsisukti” rekomenduojama ir auto nuomos paslauga. Nuomota transporto priemone, per dieną galima apvažiuoti bei aplankyti visas įsimintiniausias vietas. Sutaupomas laikas, kas mūsų gyvenimas yra konvertuojama pinigais. Turint mažai laiko, kas gali būti patogiau nei automobilio nuoma sostinėje.

Patogi paslauga

Vilniaus oro uoste besileidžiantys lėktuvai į tėvynę gražina ne tik emigrantu, jie atskraidina ir nemažai turistų. Kiekvienas, kuris gali sau leisti išsinuomoti transporto priemonę tuo ir pasinaudoja. Suprantama, nes automobilių nuoma yra patogi paslauga kiekvienam. Nereikia sukti galvos ieškant, nes daugelis auto nuomotojų pristato automobilį į sutartą paėmimui vietą. Vilniuje, oro uosta yra viena iš patogiausių ir dažniausiai naudojamų.

Automobilių nuoma Vilniuje

auto nuoma vilniusauto nuoma vilniuje

Planuojantys vizitą į Vilnių ir žinantys, kada nusileis jų lėktuvas, nesudėtingai gali užsisakyti automobilio nuomos paslaugą internetu. Tereikia apsilankyti Proautonuoma.lt puslapyje, pasirinkti automobilį ir suvesti asmeninius vairuotojo duomenis. Tam, kad sandoris įvyktų sklandžiai ir norimas automobilis būtų išnuomotas būtent Jums, tereikia atitikti kelis svarbius kriterijus.

  • Planuojantis išsinuomoti automobilį privalo atitikti numatytą amžių – 24 metus;
  • Taip pat privalu turėti ir vairavimo stažą, kurį galima aptarti su pardavimo skyriaus darbuotojais;

Jei šie kriterijai nėra tik laukimo stadijoje, Vilniuje Jūs nesudėtingai išsinuomosite transporto priemonę.

Norinčių išsinuomoti daromos klaidos

Kaip mini automobilių nuomos paslaugas teikiančios bendrovės vadovas, nuomojantys priemones neretai daro kelias klaidas. Kas vėliau, jiems kainuoja nemažas papildomas išlaidas.

  • Pasirašo nuomos sutartį neapžiūrėję automobilio;
  • Nefiksuoja esamų automobilio pažeidimų apžiūros akte, kuris nėra pridedamas kaip priedas prie nuomos sutarties;
  • Įvykus auto įvykiui ir atsiradus pažeidimų ant automobilio, nuomojantis bando tai nuslėpti;
  • Ne visada automobilis yra gražinamas į sutartą vietą laiku, bet iš anksto apie tai praneša vos vienas kitas;
  • Gražinus automobilį ir jį apžiūrint nuomos punkto specialistams, paslaugos gavėjas nedalyvauja, nepasirašomas ir automobilio apžiūros protokolas;

Nuomos sąlygų pažeidėjai baudžiami

Neretai baudų sulaukiantys transporto priemonės nuomininkai Vilniuje nustemba, kaip taip galėjo nutikti. Vieni su pažeidimais sutinka, kiti bando ginčytis net ir teismuose, kas neretai pasibaigia fiasko. Vienaip ar kitaip tenka susimokėti ir padengti nuomos bendrovei patirtą žalą. Prabangūs automobiliai yra draudžiami ir KASKO draudimu, todėl nuomininkas privalo atlyginti draudimo nustatytą žalą.

Jei sąžiningai laikomasi visų sutartų sąlygų, jokių nesutarimų nekyla. Tai patvirtinti gali ir dažnai automobilius Vilniuje nuomojantys verslo atstovai.

Automobiliu nuoma Vilniuje – Proautonuoma.lt

Komentarai

komentarai