Klaipeda Rygos oro uostas. Priežastys dėl kurių verta aplankyti Rygą?

2018-10-16

Tie, kurie skaitė pirmą šio teksto dalį, jau suprato, jog Rygos vardas yra populiarus ne tik tuo atveju, kai kalbame apie pervežimo paslaugas (ne paslaptis, kad būtent pasirinkimas Klaipėda Rygos oro uostas yra vienas populiariausių). Šio mesto vardas populiarus ir todėl, kad jame gausu  įdomių ir jūsų dėmesio ypač vertų vietų, todėl nesunku pastebėti, kad Rygą kiekvienais metais aplanko ypač didelis skaičius turistų. Taigi, pats metas sužinoti ir dar keletą puikių vietų, kurios tiesiog negali likti neaplankytos.

Klaipeda Rygos oro uostas

klaipeda rygos oro uostas

Etnografinės buities muziejus

Jei norite suprasti, kaip senovėje gyvena šios šalies žmonės, kokia buvo jų buitis bei įprasta kasdienybė, o galbūt netgi palyginti su mūsų senelių ar prosenelių gyvenimu, tai tikrai turėsite puikią progą tai padaryti užsukę į etnografinės buities muziejų. Būtent čia rasite ekspozicijas, kurios jus supažindins su ankstesnių laikų Latvijos žmonių gyvenimu.

Centrinis turgus

Jei esate vienas iš tų žmonių, kuris mėgstate apsipirkinėti ir ypač didelį malonumą jaučiate ta darydami kelionių metu, tai centrinis turgus tikrai yra viena iš tų vietų, į kurią turėtumėte užsukti. Prekės, kurių čia galite įsigyti, vardijamos dešimtimis: nuo vaisių iki žuvies, nuo kilimų iki avalynės.

Švento Petro bažnyčia

Jei mėgstate iškilmingus, prabangius, senovę menančius pastatus, tokiu atveju ši bažnyčia tikrai yra viena iš tų vietų, kurią turėtumėte aplankyti, tačiau svarbu pastebėti, kad yra r dar viena priežastis, kodėl vertėtų čia užsukti. Pasirodo, būtent  nuo šios bažnyčios atsiveria puikūs viso miesto vaizdai.

Švento Jokūbo bažnyčia

Išskirtinumo šiai bažnyčiai suteikia faktas, kad, ji, kaip manoma, buvo pradėta statyti dar  1225 metais. Tačiau dar labiau žavi tai, kad ši bažnyčiai iki mūsų dienų puikiai išsilaikė tad, kiekvienas čia užsukęs, tikrai ras kuo pasidžiaugti.

Peitva Skul sinagoga

Na, o tiems, kurie nori pasigrožėti žavingomis sinagogomis, turėtų užsukti į Peitva Skul.

Televizijos bokštas

Jei mūsų šalyje ienas svarbiausių laikomų objektų yra televizijos bokštas, tai reikėtų pastebėti, kad ypatingo populiarumo sulaukia ir Latvijoje esantis televizijos bokštas. Tiesa, svarbu pabrėžti, kad pastatytas saloje. Tai suteikia dar daugiau išskirtinumo šiai ir taip dažna turistų lankomai vietai.

Naudinga prisiminti, kad Zuikiobilietai.lt siūlo keleivių pervežimo į oro uostus paslaugas. Todėl žinodami tai, naudokitės pavežimo paslaugomis ir mėgaukitės komfortu. Nemokamas mineralinis vanduo, Wi-Fi, kava ir arbata, kas gali būti smagiau, kai kelionė netrunka žiūrint į LCD televizotių ekranus. Pradėkite atrasti komfortą – Zuikiobilietai.lt

Kaip  matyti, nusprendus pasisvečiuoti Rygoje, tikrai bus ką veikti. Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad Ryga yra didžiausias Baltijos šalių miestas, tad, nepriklausomai nuo to, kas jus domina labiausiai, tikrai netrūks veiklos.

Komentarai

komentarai