Išsinuomoti mikroautobusą nėra sunku

2017-03-29

Išsinuomoti mikroautobusą nėra sunku

Atėjus pavasariui ir atšilus orams žmonės vis aktyviau pradeda planuoti savo keliones, išvykas ar paminėjimo šventes. Kai kelionėje planuoja dalyvauti 3-5 žmonės, nėra sunku suprasti, kad kelionei bus pasirinkta turima transporto priemonė – automobilis. Bet ką daryti, kai norinčių keliauti kartu žmonių yra daugiau?

Kelionių transportas

Taip jau nutinka ir gan dažnai, kad mums tenka spręsti įvairius klausimus dėl tam tikrų įvykių savo gyvenime. Norint nukeliauti į užsienio šalį, kuri randasi gan toli, tenka ieškoti pigių bilietų lėktuvui, o jei planuoja skristi 5-6 asmenys, tik galima įsivaizduoti kokią sumą atostogoms privalu sutaupyti. Į švečias šalis per Baltijos jūrą galima keliauti ir DFDS keltais, bet ir jais keliaujant didele šeimyna tuštinamos piniginės. Kas belieka, dviračiai? Nidoje smagu jais važinėtis, grynas oras, bet jei norima apkeliauti didesnį Lietuvos plotą ar išvykti šiek tiek toliau už mūsų šalies sienų, kelionių organizatoriai siūlo pakankamai patogią ir nebrangią išeitį.

Mikroautobusų nuoma

Nuomos paslaugos

Jei skrendant lėktuvu matosi tik debesys, o plaukiant keltu aplinkui tik vanduo, pamatyti ženkliai daugiau galima išsinuomojus mikroautobusą tokiam žmonių skaičiui, kiek planuoja keliauti. Siūloma rinktis mikroautobusu nuoma patogiai ir smagiai kelionei. Pavyzdžiui, kelionei po Lietuvą, kad ir nuo Vilniaus iki Klaipėdos Jūs sumokėsite apie 200 eurų. Tai reiškia, kad Jums teks mestis po 25 eurus jei nuomosite mikriuką su vairuotoju. Jei mikroautobusą išsinuomosite be vairuotojo, prie komandos galės prisidėti dar vienas keliaujantis narys, tada kaina šiek tiek sumažės iki 22 eurų asmeniui. Tai brangu pasakysite? Paskaičiuokite kiek kilometrų siekai šis atstumas ir suprasite, kad nuomotu mikroautobusu vykti bus ženkliai pigiau.

Vykstant į kelionę mikroautobusais yra kur kas patogiau norintiems pamatyti daug daugiau. Transporto priemone galima važiuoti suplanuotu maršrutu ir panorėjus, galima jį pakoreguoti, sustoti, išlipti, pasivaikščioti. Argi tokie argumentai nepriverčia jus susimastyti apie patį kelionių smagumą, kad pamatysite ženkliai daugiau nei debesis ar vandenį. Štai kodėl verta pasinaudoti mikroautobuso nuoma savo kelionei.

Mokykloms ir darželiams

Apie šią paslaugą itin svarbu pranešti įvairioms įstaigoms, mokykloms ar darželiams. Juk vaikai labai dažnai yra vežami į pažintines keliones po Lietuvą, todėl pasiūlymus mikriuko nuomai galima siųsti dažnai. Taip primenant, kad ši paslauga gali išspręsti ne vieną susisiekimo problemą tam per daug neišlaidaujant. Tad tikėtina, kad po Jūsų pasiūlymo nuomojančių mikroautobusą vienai ar kitai kelionei tikrai atsiras.

Mergvakariai ir bernvakariai

Tik nesakykite, kad organizuodami mergvakarį ar bernvakarį nepagalvojate ir apie transporto priemonės nuomą susisiekimui tarp objektų!? Dažna tokia šventė neapsieina be autobusiuko nuomos. Priklausomai nuo dalyvių skaičiaus, mikriukus galima rinkti nuo 8 iki 29 vietų. Na, o jeigu Jums prireikė autobuso 50 asmenų ir daugiau, didelio autobuso nuoma su baru tikrai padės išspręsti ir paįvairinti merginų ar vaikinų vakarą. Juk tokie autobusai turi ir vertikalius strypus, ant kurių dažnai sukasi ir merginos, ir vaikinai.

Metas išnaudoti mikroautobusų nuomos galimybes kelionėms, šventėms ar tiesiog, keleivių pervežimui.

Komentarai

komentarai