Skrendu pigiau, kad kitom kelionėms liktų daugiau

2013-06-28

Skrendu pigiau, kad kitom kelionėms liktų daugiau!

Kas nemėgsta kelionių? Greičiausiai neatsiras nė vieno, jos vilioja visus. Bet suprantama, kad dažniausiai norime ir ieškome variantų, kaip joms išleisti kuo mažiau. Juk ne visi gali sau leisti kelionėms sutaupyti per metus, o pamatyti norisi tiek daug. Bet ar įmano tai įgyvendinti? Paskutinės minutės kelionės atsako į visus kylančius klausimu, taip, keliauti pigiau įmanoma. Mūsų šalyje jau yra alternatyvių kelionių organizatorių, kurie savo paslaugas siūlo ženkliai pigiau, siūlo pigių skrydžių galimybes bei siūlo išsirinkti tai kas priimtina tik norintiems keliauti. Tikimybė didelė, kad nė vienas iš kelionių mėgėjų jau yra išbandę visus būdus. Bet tiems, kas tokią naujieną perskaitė ką tik, apie galimybę skristi pigiau informacijos pateiksime šiek tiek daugiau.

skrendu_pigiau

Lėktuvo bilietai ir už labai patrauklią kainą yra įperkami ne visiems, bet tokie aviakompanijų sprendimai ir pasiūlymai keliautojams leidžia apsispręsti ir lengviau pasirinkti kelionę į bet kokį pasaulio kampelį. Aviabilietai – tam, kad patogumai lydėtų visą kelionę.

Didžiausias patogumas renkanti kelionę paskutinę minutę, rinktis agentūras, kurios įsikūrusios didžiuosiuose miestuose. Dėl kelionių kainos ginčytis sunku, bet statistika rodo, kad tokių pasirinkimų dėka kelionės kainuoja iki 10-25 procentų pigiau, nei keliaujant su kitomis pigių kelionių agentūromis. Visos šios kelionių agentūros siūlo itin kokybiškus kelionių organizatorius. Pasirinkę didesnę kelionių agentūrą, be sunkumų ir trukdžių lengvai ir tiesiogiai galėsite pasiekti daugeliui žmonių pamėgtas ir nuolat lankomas Kanarų arba Balearų salas. Bus galima pasirinkti Viduržemio jūroje esančias ir kitas kelionių kryptis: paskutine minute kelionės siūlo tokias šalis kaip Ispanija, Turkija, Bulgarija, Egiptas, Graikija, Marokas ir begalę kitų šalių. Kelionės paskutinę minutę suteikia visas galimybes laisvai pasirinkti kelionių trukmę, patogią datą bei palankią kelionių draudimo įmonę.

Tarkim, jeigu norite išvykti į Ibizą ar Maljorką už labai priimtiną kainą ar nukeliauti ten ir su šeimyna ar net būriu draugų, tuomet keliaukite pasirinkę kelionę paskutinę minutę, taip tikrai sutaupysite kitoms reikmėms. Turėtų kilti klausimas, kaip tai padaryti, jei gyvename kitame Lietuvos kampelyje, o išvykti tenka iš kitos vietos? Tai išspręsti nesunku, nes yra keli būdai – keliauti nuosavu automobiliu arba, kad ilgai nereiktų vairuoti automobilio, pasiekti išvykimo vietą galima ir autobusu. Kiekvieno miesto autobusų stotis, suteiks galimybę, keliaujant į Vilniaus oro uostą, pailsėti, atsipalaiduoti ir pasiruošti būsimai kelionei. Variantų ir pasirinkimų yra tikrai daug, todėl posakis skrendu pigiau, pilnai atitinka patogumo ir mažos kainos sąvoką. Skrendu pigiau siūlo itin patrauklias sąlygas keliauti bei galimybe sutaupyti pigių bilietų sąskaita.

Lietuvių bilietai parduodami beveik kiekvienoje kelionių agentūroje, tad tikėtina, kad sutaupytų pinigų visų neišleisite, juos bus galima skirti įsigyjant kitą kelionę arba rezervuojant pigius lėktuvo bilietus. Tad kelionės su patikimu kelionių organizatoriumi leis išvengti bet kokių nesusipratimų, o jiems atsiradus, greit juos išspręsti nepatiriant didelių nepatogumų. Jei paskutinės minutės kelionės priimtinos ir atitinka visus reikalavimus, pigūs skrydžiai padės įgyvendinti visus planus ir leis savo draugams pasigirti – skrendu pigiau.

Kauno oro uostas siūlo itin pigių skrydžių paketus. Tačiau konkuruoti su Vilniaus oro uostu sudėtinga, dėl tam tikrų strateginių sprendimų. Lėktuvų bilietai parduodami tiek oro bendrovių kasose, tiek ir internetinėse svetainėse, kuriose šūkis: „Skrendu pigiau“ įgyvendina pigiausių skrydžių šiomis bendrovėmis principus.

Kaip pavyzdys., skrydžiai Kaunas-Stokolmas-Kaunas yra labai pigūs, skrydžių kainos vos nuo 150 litų į abi puses. Už tokią kainą, galima skraidyti ir skraidyti.

Skrendu pigiau kainas nurodo galutines, todėl jokių nuolaidų gauti nepavyks. Tačiau gera nuotaika garantuota, nes sutaupėte pigaus skrydžio sąskaita, o likusius pinigus bus galima išleisti pigioms kelionėms bet kokioje šalyje.

Skrendu pigiau – pigių skrydžių vizitinė kortelė.

Komentarai

komentarai