Poilsis prie Raudonosios jūros ir kruizas Nilu

2013-06-26

Poilsinės kelionės į Egiptą. Poilsis prie Raudonosios jūros ir kruizas Nilu

HURGADA – ASUANAS – KOMOMBO – EDFU – ESNA – LUKSORAS – HURDADA

1 DIENA.

Skrydis: Vilnius – Hurgada.

Vykstate į viešbutį Hurgadoje. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje. Adaptacija/laisvas laikas.

2 DIENA.

Pusryčiai.

Poilsis prie Raudonosios jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

3 DIENA.

Ankstyvi pusryčiai.

Anksti ryte (labai anksti) išvykstate į Asuaną (~500 km). Vykstate į laivą. Paskutinės minutės kelionės Egipte *ekskursinė programa Asuane. Pigios kelionės apžvalginė ekskursija po Asuaną: nepakartojama Asuano užtvanka, nuo jos atsiveria įspūdingi vaizdai į Nilą ir Nasero ežerą; Pilajų šventykla, kuri, dėl bijomų potvynių įtakos, užtvankos statybų metų buvo perkelta į kitą Nilo salą; didžiausias senovinis obeliskas, kurį pastatyti įsakė faraonė Hačepsuta, bet užbaigti jo statybas taip ir nepavyko. Pigios kelionės siūlo, poilsis laive (laisvas laikas) arba siūlomos paskutinės minutės kelionės Egipte – ekskursijos (papildomas mokestis). Kelionės pietūs, vakarienė ir nakvynė laive.

Egiptas

4 DIENA.

Pusryčiai.

Išplaukiate į Kom Ombo – graikų ir romėnų šventyklą, kuri pradėta statyti II a. pr. Kr. ir skirta dviems dievams, dešinėje pusėje – vietos Dievui krokodilui Sobekui ir kairioje pusėje – Dievui sakalui Horui. Atvykus į Kom Ombo siūloma kelionės Egipte *ekskursija į Sobeko šventyklą. Plaukiate toliau, į vakariniame Nilo krante įsikūrusį miestą Edfu. Kelionės paskutinės minutės Egipte *pigios kelionės, siūloma aplankyti nuostabią Dievo Horo šventyklą, kuri pastatyta III – I a. pr. Kr. ir apie 2000 metų buvo palaidota po smėliu ir dumblu. Horo šventykla yra didžiausia ir geriausiai išsilaikiusi iš visų Ptolemėjų šventyklų Egipte. Ši šventykla labai traukia egiptologus, kadangi architektūriniai statiniai gana tiksliai atspindi ankstesnių faraonų statinius. Išplaukiate link Luksoro. Plaukiate pro Esną, kurią garsina graikų ir romėnų statinys – Chnumo šventykla. Perplauksite ir Esnos šliuzus. Kelionės pietūs, vakarienė ir nakvynė laive.

5 DIENA.

Pusryčiai.

Kelionės paskutinę minutę *pigios kelionės ekskursinė programa Luksore. Luksoro ir Karnako šventyklos garsėja visame pasaulyje ir dabar, traukia turistus, kurie čia plūsta net nuo graikų bei romėnų laikų. Greičiausiai labiausiai lankoma vieta Egipte po Gizos piramidžių yra didingos Luksoro Karnako šventyklos, kurias senovės egiptiečiai vadindavo tobuliausia vieta – „Ipet-Isut“. Nilo vakariniame krante stūkso Memnoso kolosai – dvi labai masyvios 18 metrų aukščio akmeninės statulos, kurios vaizduoja faraoną Amenchotepą III. Šios kolonos Tėbų nekropolyje stovi beveik 3500 metų. Kvapą gniaužiantis reginys – iš dalies uolose, Tėbų kalvų papėdėje iškirsta įspūdinga pomirtinė faraonės Hačepsutos šventykla. Daugeliui žinomame Karalių slėnyje apie 500 metų (XVI – XI a. pr. Kr.) buvo laidojami tik karalystės kilmingieji faraonai. Įrengdami Tėbų kalvų gilumoje kapus faraonai tikėjosi, kad taip, kartu laidojamų jų milžiniškų turtų neras plėšikai. Daugelis kelionės dalyvių žino, kad šiame slėnyje buvo aptiktas faraono Tutanchamono kapas (esant galimybei, įėjimas į vidų už papildomą mokestį), kuris garsina slėnį iki dabar. Kelionės pietūs, vakarienė ir nakvynė laive.

6 DIENA.

Pusryčiai.

Paliekate laivą ir autobusu išvykstate į Hurgadą (~290 km). Atvykus į Hurgadą, poilsiaujate prie Raudonosios jūros. Kelionės vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

7 DIENA.

Pusryčiai.

Poilsiaujate prie Raudonosios jūros. Kelionės vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

8 DIENA.

Pusryčiai.

Priklausomai nuo skrydžio laiko, vykstate į Hurgados oro uostą. Skrydis: Hurgada – Vilnius.

Kelionės į Egiptą metu, autobusu nuvažiuojama apie 800 km.

Kelionės į Egiptą kaina nuo     2549 Lt

Už vienvietį kambarį primokama nuo 270 Lt

Poilsinės kelionės datos

2013 12 14 – 12 21

2014 01 24 – 01 31

Į kelionės Graikijoje kainą įskaičiuota

 • Skrydis Vilnius – Hurgada – Vilnius.

 • Pervežimai oro uostas – viešbutis – oro uostas.

 • Pagal programą, kelionė autobusu su oro kondicionieriumi.

 • 4 nakvynės 3 viešbutyje Hurgadoje**,

 • 3 nakvynės 5 kruiziniame laive**,

 • Maitinimas: 7 pusryčiai, 3 pietūs, 7 vakarienės (esant ankstyvam išvykimui/vėlyvam atvykimui gali būti pateikiamas pusryčių paketas/šalta vakarienė),

 • Angliškai arba rusiškai kalbančio vietinio(-ių) gido(-ų) paslaugos pigios kelionės programos metu.

 • Lietuviškai kalbančio kelionių vadovo paslaugos kelionės paskutinę minutę metu.

Paskutinės minutės kelionės Egipte astabos

 • (*) – pigios kelionės, ekskursinė programa kruizo Nilu metu; turistas apmoka pats (apie 165 JAV dol. už programoje (*) pažymėtas ekskursijas);

 • Egipto vizos ir formalumų sutvarkymas apie 50 Lt – neįskaičiuota (siekiant pagreitinti pasienio formalumus Egipto oro uoste, mokestis už vizą mokamas prieš išvykstant Jūsų kelionių agentūroje).

 • NOVATURAS neatsako už visus migracinių tarnybų sprendimus.

 • Kelionės programa, mokamų objektų lankymo tvarka ir papildomai apmokamų pigių kelionių ekskursijų skaičius ir kainos gali kisti. Taip pat gali keistis ir kruizo programa. Tai priklauso nuo kelionės į Egiptą upių navigacinių salygų bei kitų kelionėje nenumatytų aplinkybių.

 • Kai kurių pasirinktų objektų ar vietovių gidų paslaugos – mokamos.

 • Į pigios kelionės Egipte kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: medicininių išlaidų draudimas, arbatpinigiai (~30 JAV dol.), mokami objektai bei pigios kelionės ekskursijos (pažymėti programoje kaip mokami papildomai), gėrimai į kainą įtrauktų pietų ir vakarienių metu, kitos smulkios kelioninės išlaidos.

 • Pasikeitus į kainą įskaičiuotų pigios kelionės paslaugų kainoms, lito ir užsienio valiutų kurso santykiui, kelionės kaina gali pasikeisti.

 • Už priemoką galite pasirinkti pigios kelionės poilsį Hurgados kurortuose iki arba po kelionės.

 • (**) – kelionės paskutine minute pateikia viešbučių klasifikaciją, kuri yra žymima gaubliukais. Tai tik subjektyvus pigių kelionių organizatoriaus viešbučių palyginimas. Gaubliukų nereikia lyginti su oficialia viešbučių kategorijų vertinimo sistema. Tai, kiekvienoje šalyje atlieka kompetentingos institucijos, kuris ir yra oficialus viešbučių įvertinimas. Paskutinės minutės kelionės kataloge aprašytų kelionių metu turistai yra apgyvendinami: 3* arba 3 viešbučiuose. Viešbučių kategorija, kuriose apgyvendinamos grupės gali skirtis, jei kelionės paskutinės minutės Egipte yra daugiau nei 1 nakvynė viešbutyje.

Priėmus kelionės paskutinę minutę pasiūlymą ir užsisakius paskutinės minutės kelionę į Egiptą, nusivilti neteks. Kelionės į Egiptą metu Jūsų patirtų pojūčių kiekis kelis kart viršys išlaidas, o gautų nepakartojamų įspūdžių užteks ilgam.

Kelionės paskutinę minutę – kam sakyti, rytoj, apsispręskite vykti į Graikiją DABAR!

Komentarai

komentarai