Pigūs skrydžiai į Italiją–paskutinės minutės kelionė

2013-06-28

Pigūs skrydžiai į Italiją – paskutinės minutės kelionė!

Ar įmanoma atrasti žmonių, nemėgstančių atostogų? Kuriems nepatinka pailsėti nuo darbo ir rutinos. Greičiausiai atsakymas bus ne. Tikėtina, kad daugelis žmonių mėgsta atsipalaiduoti ir vieni pasirenka tobulas atostogas gamtoje, palapinėje, prie ežero gaudant žuvį, o kitiems tai poilsis prie Baltijos jūros, pasivaikščiojimai Palangos arba Klaipėdos centrinėmis gatvėmis. Treti renkasi pažintis su kitų tautų tradicijomis, architektūrinėmis vertybėmis bei papročiais. Todėl šiai atostogautojų grupei ypač aktualūs pigūs skrydžiai, daugeliui į Italiją ir kitas tolimesnes šalis. Ar nors kartą yra kilę klausimų, kad pigūs skrydžiai gali būti nepatikimi ar net pavojingi? Daug keliaujantys supranta, kad tai tik išgalvotos pasakos. keliones_i_italijaNes visos oro paslaugų bendrovės pigius skrydžius organizuoja taip pat atsakingai kaip ir kitos. Toks didelis žmonių, norinčių keliauti srautas, skrydžių kompanijoms suteikia galimybę siūlyti lankstesnes ir patrauklesnes aviabilietų kainas. Nežinantiems kaip atrasti pigių skrydžių kainas yra keli patarimai. Tereikia internete susirasti kur parduodami pigūs bilietai, pasirinkti norimą kryptį skrydžiui ir rezervuoti. Kitas variantas pigių skrydžių paieškai – susirasti bet kokią agentūrą, kurioje pardavinėjami lėktuvų bilietai, konsultantei papasakosite apie savo kelionės planus ir ji sutvarkys visus kelionei reikiamus dokumentus. Ir galite nustebti kai sužinosite kiek kainuoja pigūs lėktuvo bilietai, kad Vilniaus oro uostas į netolimą kitos šalies sostinę gali pasiūlyti nuskristi vos už 200-400 litų.

Kelionės paskutinę minutę siūlo dar vieną variantą, kaip patogiai būtų galima įsigyti bilietų skrydžiui, kitaip – pigūs skrydžiai. Paskutinės minutės kelionės siūlo masinio apsipirkinėjimo svetaines. Jos siūlo begales produktų už labai priimtinas kainas, todėl skrydžiams į užsienį galima aviabilietus įsigyti pigiau. Bet kelionės paskutinę minutę rekomenduoja, perkant keliones paskutinę minutę tokiu būdu, būtina išsiaiškinti visas tokio pasiūlymo smulkmenas. Nes dažnai pasitaiko, kad į tokių pigių aviabilietų kainą dažnai neįtraukiamos tam tikros paslaugos arba pigios kelionės data jau yra nustatyta, todėl teks prie jos derintis patiems. Taigi, jei kelionę apsisprendėte įsigyti paskutinę minutę ir planuojate keliauti į Italiją, net ir trumpiausios kelionės metu kelionės paskutinę minutę rekomenduoja būtinai aplankyti daugelį žymiausių ir turistų pamėgtas vietas Italijoje.

Ar teko Jums kada girdėti apie tokius žmones kaip Dantė, Mikelandželas, Makjavelis, Galilėjus? Tie, kurie domisi Italijos istorija ir architektūriniais statiniais greičiausiai, kad pirma planuosis aplankyti garsiausią Švento Kryžiaus bažnyčią. Būtent šioje vietoje ir yra palaidoti aukščiau įvardinti Italų šalį garsinę žmonės. Šis nepakartojamas architektūros statinys, kiekvieną lankytoją stulbina savo didybe ir nepakartojamu grožiu.

Aplankius Švento Kryžiaus bažnyčią, kita turistų pamėgta vieta – Duomo katedra. Italiją ji garsina su taip vadinamu rožės langu – vienas iš pirmųjų vitražų šalyje, todėl ji įvardijama kaip viena iš gražiausių katedrų visame pasaulyje. Paskutinės minutės kelionės metu sužinosite, kada buvo statoma romantinio ir gotikinio stiliaus katedra. Statybos darbai vyko XII amžiuje. Architektūriniai sprendimai tiesiog užburia turistus ir grindų mozaikų, įvairių freskų bei vitražų tiesiog neįmanoma atsigrožėti

Pigūs skrydžiai į Italiją su teiks galimybę pamatyti vieną iš gražiausių tiltų Venecijoje tiltų, kurį labai pamilo turistai ir į kurią noris grįžti vėl ir vėl – tai Atodūsių tiltas. Kurį pigios kelionės metu lankant jis atrandamas vis iš naujo ir vis kitoks. Tiltas pastatytas dar XVI a. iš balto kalkakmenio, todėl turistams jis palieka neišdildomų kelionės įspūdžių. Šis nepakartojamo grožio statinys – labai įspūdingas uždaras tiltas su langais. Pavadinimas „Atodūsių tiltas“ kilo iš istorinių faktų, nes šis Italijos architektūrinis paveldas jungia net du kalėjimus ir kelias tardymo zonas. Legendos byloja, kad nuteistieji, eidami šiuo tiltu prieš įkalinimą, Veneciją pamatydavo paskutinį kartą ir ją pamatę giliai atsidusdavo, nes suprasdavo, kokio grožio nebetenka.

Dar vienas nepakartojamas statinys, kurį pamatyti leis paskutinę minutę įsigyti pigūs aviabilietai – Romos Koliziejus. Jis yra didžiausias iš visoje Romoje esančių amfiteatrų ir turistų vaizduotėje bando atgaminti įspūdingas scenas, kai jame karaliavo gladiatoriai. Sunku įsivaizduoti, bet net 500 metų šiame akropolyje vykdavo žodžiais nenusakomos gladiatorių kovos. Dėl savo įspūdingo dydžio pastato ir su dar įspūdingesnėmis istorijomis, Romos Koliziejus yra žinomas visame pasaulyje.

Todėl pigūs bilietai, kuriuos siūlo pigių skrydžių oro linijų bendrovės, suteiks galimybę pasirinkti ir keliones paskutinę minutė, todėl apsisprendę keliauti, patirs ženkliai daugiau įspūdžių, nei atostogas namuose pasirinkę žmonės.

Lėktuvų bilietai, pigūs skrydžiai, štai kokios mintys sukasi kiekvieno keliauti mėgstančio žmogaus galvoje. O jei atsitiko taip, kad svajonės išsipildė ir jie aplankė kelias šalis, lėktuvų bilietai galvoje sukasi vis dažniau ir dažniau.

Paskutinės minutės kelionė – neatidėliok kitam laikui, keliauk dabar!

Komentarai

komentarai