Pigios Kelionės

2013-08-09

Pigios kelionės – paskutinę minutę

Pigios kelionės – didžiausia svajonė, kurios neatsisako daugelis kelionių mėgėjų, nes visi supranta, kad kelionės užsienio šalyse nėra pigios. Todėl dauguma ieško visokiausių būdų, kad su mažesniu biudžetu galėtų aplankyti pasirinktą šalį. Noras keliauti didelis, todėl norint keliauti dažniau ir aplankyti daugiau užsienio šalių bei jų vietovių, siūloma pasirinkti patogiausią kelionių programą – pigios kelionės! Pigios kelionės leis ir pakeliauti, ir sutaupyti, atsidedant lėšas į taupyklę kitai kelionei. Kodėl tuo nepasinaudojus!?

pigios_keliones

Pirmas žingsnis planuojant pigias keliones – kurortai. Šalys garsėjančios kurortais, visada pasitinka didesnėmis kainomis, nes ten renkasi labai daug turistų, kurie savo išlaidų neskaičiuoja. Todėl prieš pasirenkant pigias keliones į kurortą pasvarstykite, ar šios kelionės tikrai pigios, lyginant su tos pačios šalies kitomis vietomis, nes už kelių kilometrų gali būti miestelis ar net miestas, kuriame kelionių kainos bus ženkliai mažesnės. Tad, sutaupysite tik atidžiai planuodamiesi savo maršrutus. Daugeliui suprantama, kad mažuose miesteliuose viešbučių kainos yra mažesnės, mažesnės kainos ir maistui, todėl pigios kelionės įgaus savo prasmę. Pasirinkę nekurortinę erdvę poilsius ar kelionių startui, galite sutaupyti ne tik mažiau išleidžiant maistui, bet ir patys viešbučiai, kurie nėra kurorto zonoje yra ženkliai pigesni. Pigios kelionės – pigios tada, kai išanalizuojama visa informacija apie kelionę.

Antras žingsnis norint keliauti pigiau – paskutinės minutės kelionės. Suprantama, kad toks kelionių paieškos planas gali pareikalauti ne tik Jūsų kantrybės, bet ir laiko, nes kaskart teks tikrinti internetinius puslapius ir ieškoti kelionių, kurios parduodamos ženkliai pigiau. Nepatikėsite, kad tokie Jūsų veiksmai gali būti apdovanoti smagiais ir maloniais rezultatais, nes norimos kelionės kaina gali tapti Jums priimti ir ženkliai mažesne nei iki šiol. Paskutinės minutės kelionės – pigios kelionės patiems kantriausiems ir atkakliausiems!

Trečias žingsnis pigios kelionės link – tinkamas nakvynės pasirinkimas. Priėmus tinkamą sprendimą galima sutaupyti ne mažai, todėl jei nesate labai išrankūs apartamentams bei aušto lygio aptarnavimui, kelionės paskutinę minutę nori pasiūlyti pasirinkti ne prabangius viešbučius, bet kuklesnius svečių namus. Svečių namai neturėtų gąsdinti mintimis, kad gali būti per prasti ar per žemo lygio. Kai kurie svečių namai yra kaip viešbutukai, tik dėl mažo kambarių skaičiaus jie taip ir vadinami – svečių namai. Taigi, pigios kelionės pasirenkant svečių namus, užtvirtins mažas kelionės išlaidas, o Jūs aplankysite dar vieną išsvajotą ir norimą šalį.

Kelionės paskutinę minutę rekomenduoja – pigias keliones rinktis paskutinę minutę!

Komentarai

komentarai