Pigios kelionės tik su pigiomis skrydžių bendrovėmis

2013-08-01

Pigios kelionės tik su pigūs skrydžiai bendrovėmis

Pigūs skrydžiai – pigios kelionės!

Ar galite patikėti, kad šiais metais, tiems turistams, kurie savo atostogų dar nesuplanavo, iš kelionių agentūros nerealu gauti pasiūlymų dėl pigios kelionės paskutinę minutę? Visu pigūs skrydžiai, šių metų vasaros sezonu – beveik užpildyti, todėl pavėlavusiems organizuotis keliones atostogų metu, labai sunku atrasti tą kelionės kainą, kuri juos tenkintų. Bet pigūs skrydžiai ir pigios kelionės turėtų labai nudžiuginti tuos, kurie patys organizuojasi savo keliones, nes į Pietų Europos kurortus, pigių skrydžių bendrovėse galima rasti net už 350-450 litų. Kas, norintiems keliauti, padės įgyvendinti naujos ir pigios kelionės troškimus ir galima atrasti pigių skrydžių vos už 400 litų.

paskutine_minute_bulgarija

Daugelis informacinių priemonių skelbia, kad šiais metais, pigios kelionės paskutinę minutę sulauks neigiamų pasekmių, nes keliautojai patys organizuojasi savo keliones, ieško pigių skrydžių bei laukia, kada kelionių agentūros paskelbs didžiausias akcijas metuose, bet… Ar visi keliautojai turi pakankamai laiko ir kantrybės pigių kelionių paieškai ar pigių skrydžių rezervavimo įgyvendinimui? Taigi, pigios kelionės paskutine minutę – nepalankios tik daug laiko turintiems ir galintiems ne mažai laiko skirti paieškoms, keliautojams. Bet, jei, pigios kelionės organizuotos Jūsų pačių pasitikrinkite, ar tikrai rastos pigios kelionės yra tokios pigios kaip galvojate!? Ne visos kelionės būna pigesnės, kurias randate ar susiorganizuojate patys. Tad būkite atidūs, nes pasitenkinimas dėl kelionės susiorganizavimo bei pigios kelionės kaina – nesuderinami dalykai.

Pigios kelionės paskutinę minutę – reikia turėti įgūdžių, kad atrasti kelionę pigiau

Pigios kelionės paskutinę minutę pataria, kad kelionės būna pigiomis tik tada, jei keliones organizuoti pradedate nuo pigių skrydžių. Tarkim, norintiems susiorganizuoti kelionę į Italiją iš Kauno, tokiai kelionei, lėktuvo mielitai gali kainuoti pigiau nei įsivaizduojate. Todėl prieš pradedant organizuotis būtina apsispręsti dėl maršruto. Tai priklausys, ar lėktuvo bilietai bus pigūs, ar už kelionę teks mokėti visą kainą.

Galima nustebti dėl pigios kelionės paskutinę minutę į Egiptą smulkmenų, nes pagal pigios kelionės statistiką, politiniai neramumai keliautojų srautui į šią nuostabią šalį nesumažėjo. Suprantama, kad kai kurie keliautojai pasiklausia apie situaciją ar grėsmę, kurią gali sukelti Egiptas, bet pagrinde, daugelis poilsinių kelionių mėgėjų renkasi būtent Egiptą. Ir tie keliautojai, kuriuos Egiptas vilioja jau ne vieną kartą žino, kad politiniai neramumai šioje šalyje vis kartojasi, tik sunku nustatyti kas kiek laiko tai vyksta…

Komentarai

komentarai