Pigios kelionės su kelionių agentūra

2013-09-07

Ar žinote, kad Kroatija turi Auksinį ragą?

Europa drąsiai gali girtis turinti vieną garsiausių paplūdimių – Auksinis Kroatijos ragas, kuris turistus traukia dėl besikeičiančių savo formų ir pasakišku kraštovaizdžiu.
Daugelis turistų jau žino kuo garsėja Kroatija – tai šilta jūra, kriokliai ir žinoma, paplūdimiai. Keliones į Kroatiją renkasi ir ją atranda vis daugiau lietuvių. Ši, pigių kelionių kryptis sparčiai populiarėja ir Lietuvoje, nes lietuvius traukia nepakartojamų vaizdinių salomis. Bračo sala – Solito Dalmatijos regione, kuri yra viena iš tų salų, traukianti norinčius pamatyti ką nors gražaus ir nepakartojamo. Sala, pavadinimu Bračo sala yra garsiausia visoje Europoje, nes salos objektas, kuris tampa žinomu plačiau ir pasaulyje – ZLATNI rat, ką lietuvių kalboje reiškia Auksinis ragas. Auksinis ragas – tai kyšulys, kuris randasi netoli Bolo gyvenvietės į salos pietus. Keliones paskutine minute nori pasidalinti pasakojimu būtent apie iškyšulį – Auksinį ragą.

kroatijaPigios keliones siūlo rinkti iškišulį – Zlatni rat (Auksinį ragą). Tai aukso spalvos smėlis, kuris sudaro 634 metrų ilgio nuostabų ir nepakartojamą smaigą, kuris, skalaujant jūros bangoms ir smėlį nešiojant vėjui, nuolat keičia savo nepakartojamas bei pasakiškas formas. Tokie peizažai ir yra pagrindinis veiksnys, kuris pritraukia begales turistu, norinčių pasigrožėti dar nematytais gamtos kūriniais. Gyvenimas yra laikinas, Auksinis ragas tai ir iliustruoja, nes kaskart atvykę turistai, neberanda to, ką matė ankstesnės kelionės metu.
Auksinį ragą saugo Kroatijos gamtosaugininkai, todėl prie smėlio smaigalio darbų bei pokyčių prisideda tik pati gamta. Todėl, kyšulys, kurį supa pušynai, laikomas vienu iš geriausių ir garsiausių paplūdimių visoje Europoje. Kas gali būti gražiau už nepakartojamą ir natūralią gamtą.
Pigios keliones – ar galite pagalvoti, paplūdimyje galite lankytis nemokamai ir kiek norite.
Kaip ir visuose Kroatijos valstybiniuose paplūdimiuose, įėjimas į juos nemokamas, o patekti į Auksinį ragą patogiausia pasirenkant pigią kelionę laiveliu iš Splito, kuris randasi dalyje, truputėlį žemiau. Žinoma, valstybė rūpinasi ne tik vietinių patogumu keliaujant, bet ir turistų patogumu. Todėl nuo birželio iki spalio mėnesio, čia plaukioja keltai, kurių bilietų kainos nėra didelės ar gąsdinančios. Pigios kelionės nebus brangios, bilietas į keltą vienam žmogui gali kainuoti apie 15 litų, o pati kelionė trunka apie 50 minučių, priklausomai nuo oro sąlygų. Taigi, mes siūlome pigias kelionės Kroatijoje, kad Jūsų įspūdžiai būtų nepakartojami, gausesni įspūdžių ir daug nekainuojantys.
Bolas – miestas ir garsiausias kurortas Adrijos pakrantėje ir randasi jis Bračo salos pietinėje dalyje. Keliones paskutine minute teigia, kad Bolo mieste yra labiausiai išvystyta viešbučių sistema, kurios pakrantėje įsikūrę labai daug kavinių ar restoranų bei nedidelių vyno parduotuvėlių. Čia galima atrasti vietos ne tik poilsiui, bet ir aktyvioms pramogoms. Tarkime, Bolo mieste galite atrasti ne tik apie 20 teniso kortų, bet apsilankyti ir pačioje didžiausioje Bračo diskotekoje, kur visada smagu ir linksma, o kas svarbiausia turistams, labai saugu.
Bračo sala – aukščiausia sala Kroatijoje, nors iš ilgio ji tęsiasi vos 40 kilometrų, bet pakyla ji net į 778 metrų aukštį. Tai Vidovica, kuri randasi Vidova Gora plokščiakalnyje ir nuo jo, atsiveria nepakartojami bei pasakiški vaizdai į Bračo salą bei kaimynines salas. Taigi, Bračo sala yra trečia pagal dydį visoje Adrijos jūroje.

mila_braco_salosMila – Bračo salos vakaruose ir buvo garsi tuo, kad ten statydavo prekybinius laivus. O Pušišcos miestelis iki dabar garsėja šimtamete akmentašių mokykla. Bračo salos sotinė yra Supetaras ir į jį plaukia laivai iš uosto, kuris randasi Splite. Pigios kelionės – suteikta galimybė kiekvienam pamatyti ir susipažinti su Kroatija.
Kroatijos pakrantes yra labai pamėgę burlentininkai, kurie mėgaujasi dalimi, tarp Bračo salos ir dar vienos į pietus esančios Hvaro salos. Hvaro sala taip pat populiari Kroatijoje, todėl pigios kelionės metu galėsite palyginti šios salų grožį.
Kelionių agentūra sudėlios jums visą maršrutą, kurios metu pamatysite visas Kroatijos populiarias vietas bei paplūdimius. O jei nusprendėte kelionę organizuotis patys, mūsų kelionių agentūra nemokamai patars kur ir kaip geriau užsisakyti neišleidžiant daug pinigų nedidelėms kelionėms po Kroatijos salas.
Keliones paskutine minute – į Kroatiją su kelionių agentūra, todėl visos kelionių smulkmenos suplanuotos. Grįžę galėsite pasidalinti visais kelionėje patirtais įspūdžiais.

Komentarai

komentarai