Pigios kelionės prasideda čia!

2013-08-07

Pigios kelionės į Londoną – ar bandėte planuoti?

Kelionės paskutinę minutę. Kas atspės, kuriame mieste, kaip manoma, gyvena daugiausia mūsų giminaičių? Taip, daugiau nei pačioje Lietuvoje giminaičių gyvena Londone. Todėl suprantama, kad atsiranda ir natūralūs norai aplankyti tėvus ar vaikus, senelius ar anūkus arna tiesiog, gerus draugus. Kelionės paskutinę minutę, kurios siūlo ir pigių skrydžių bendroves suteikia galimybę nuskristi į Londoną pigiau, nei verslininkai nuvažiuoja iš Klaipėdos į vilnių ar atvirkščiai. Pigios kelionės padedant agentūrai pigios kelionės paskutinę minutę tam dar pigesnėmis, jei bilietus užsisakote truputėlį anksčiau.

BHRFHC

Pigios kelionės, kai keliautojai renkasi paskutinę minutę pagrindinis sprendimas būtų apsispręsti ir skristi iš Londono oro uosto. Tad kelionės paskutinę minutę rekomenduoja nusibrėžti tikslą, kurio sieksite keliaudami ar pigios kelionės metu. Tada būtinai pabandykite susiplanuoti ir susidėlioti kelionių maršrutus. Jei nesate dar buvę Londone, atstumai Jums nebus visiškai žinomi, nebent pasiskaitysite forumuose ar rekomendacijose. Todėl kelionės paskutinę minutę rekomenduoja rimčiau peržvelgti traukinių bei vietinių autobusų kainas, kad pasirinkdami pigios kelionės planą nepatektumėte į prabangų turistinė maršrutą po Londoną pėsčiomis. Taigi, kelionės paskutinę minutę siūlo penkis oro uostus, kurių paslaugomis pasinaudojus, pasiteisins ir pigios kelionės. Pigios kelionės iš 5 Londono oro uostų.

1. London City Airport – oro uostas, kuris yra įsikūręs pačiame mieste ir yra pats jauniausias oro uostas Londone. Kelionės paskutinę minutę praneša, kad šio oro uosto pakilimo takas yra trumpas, todėl dėl triukšmo ribojimo, Dockland rajone leidžiama leistis ir kilti, tik mažiems lėktuvams ar verslo aviacijai. Ir jis randasi apie 10 kilometrų nuo pačio Londono centro. Didesni lėktuvai – pigios kelionės.

2. London Stansted – toliau nuo Londono nutolęs oro uostas ir atstumas siekia apie 65 kilometrus, todėl iš oro uosto iki centro teks važiuoti traukiniu ar autobusu. Kelionės pigios, trunka ne ilgai, o iš anksto pasidomėjus bilietų kainomis, galima bus ir sutaupyti. Traukiniai važiuoja kas 15 minučių, todėl nebus sunkumų pasiekti centrą. Kelionės paskutinę minutę praneša, prie šio oro uosto labai daug autobusų, iki centro jie važiuoja apie 1-2 valandas, todėl patausokite jėgas būsimoms kelionėms ir gerai pailsėkite. Kelionės paskutinę minutę – pigios kelionės į Londono centrą autobusu ar traukiniu.

3. London Luton – uostas, kuris nuo Londono centro nutolęs 54 kilometrus, taip pat siūlo panašias autobusų bei traukinių susisiekimo paslaugas. Todėl kelionės paskutinę minutę bus pigios. Easybus autobusai veža tik 1 val. 20 min, todėl pigios kelionės nenuvargins.

4. Heathrow – oro uostas, iš kurio iki Londono centro, Heathrow express traukiniu, pigi kelionė trunka vos 15 minučių. Bet yra ir alternatyva, miesto centrą įmanoma pasiekti pasinaudojant ir metro. Kelionės paskutinę minutę – metro paslaugos keliaujantiems pigiau.

5. Gatwick – greičiausiai oro uostas, kuris yra arčiausiai Londono centro. Kelionės paskutinę minutę iki metro BANK stotelės truks vos 24 minutes, lekiant tarp terminalų North ir South. Kelionės paskutinę minutę informuoja, kad tarp terminalų kelionės nemokamos, todėl Jūsų pigios kelionės gali virsti dar pigesnėmis, jei viską tinkamai susiplanuosite

Pigias keliones galite užsisakyti kelionių agentūroje kelionės paskutinę minutę ir būsite maloniai nustebinti. Mažos kelionių paskutinę minutę kainos viršys visus Jūsų lūkesčius. Juk ne visos kainos yra mažos, todėl pigiai kelionei reikia tinkamai pasiruošti.

Taigi, kelionės paskutinę minutę siūlo visas savo keliones planuotis su tikslu ir atsakingai, kad pigios kelionės atitiktų žodžių prasmę!

Komentarai

komentarai