Paskutinės minutės kelionės – paskutine minute

2013-08-27

Paskutinės minutės kelionės – paskutine minute

Pigias keliones organizuokitės patys!

Nuo neatmenamų laikų, žmonės labai daug keliavo, bet kelionių tikslas buvo pasaulio pažinimas ir nauji atradimai. Žmonės keliavo labai daug ir labai toli tam, kad atrastų naujas teritorijas, civilizacijas ir kultūras. Šiuolaikines keliones nepasižymi naujais atradimais, nes dabar, žmonės keliauja atostogų metu ir tik tam, kad atitrūkti nuo kasdieninio pasaulio. Daugelis jau įprato, kad geriausias poilsis ir įkvėpimas atsiranda kažkur aukštai kalnuose, nepakartojamoje saulės kaitinančioje saloje ar viename iš karnavalų, kad ir Brazilijoje. Paskutines minutes keliones galima išnaudoti itin turiningai ir tai žino beveik kiekvienas keliones mėgstantis žmogus. Keliones paskutine minute – pigios keliones organizuojantis patiems.

Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, keliavimo būdų galima priskaičiuoti labai daug, todėl kiekviena rūšis, be jokių sunkumų suteikia plačias galimybes renkantis kur keliauti. Kitas klausimas nusprendus ieškoti kelionių – kur ir su kuo keliauti. Pasirinkimo procesus ir sprendimus darome mes patys, todėl kelionės būna smagesnės ir dar labiau turiningesnės. Bet klausimas, keliauti kaip – girdimas ko ne dažniausiai. Paskutine minute pasirinkus kelione galima sutaupyti ne mažai, todėl šiuo metu labiausiai populiarios – paskutines minutes keliones.

keliones_paskutine_minute_bulgarija

Ar žinojote…

… kad keliones galima susiorganizuoti patiems? Kodėl gi nepakeliavus savarankiškai!? Toks kelionės susiorganizavimo variantas suteikia lanksčias galimybes kontroliuoti ir savo keliones išlaidas, o tai labai svarbu tiems, kuriems lėšas kelionėms tenka kaupti. Vis populiarėjantis keliavimo būdas, pagreitį įgauna ir Lietuvoje. Vis daugiau kelionių mėgėjų išvykas organizuojasi patys, taip sutaupydami dar daugiau lėšų, kurias galima skirti būsimoms kelionėms. Tik suprantama, kad dar ne visi turi įgūdžių kelionių organizavime. Vieniems sekasi geriau, kitiems prasčiau, bet daugiau kelionių įgūdžių turinčių žmonių, daugėja. Susirasti tinkama vietą nakvyne kitoje šalyje sugeba ne kiekvienas, o rezervuoti ir nusipirkti bilietus skrydžiui taip pat reikia tam tikrų žinių ar patirtis. O pigios kelionės iki oro uosto ar iš jo, taip pat viena iš kelionių organizavimo sudedamoji dalis, o kur dar ir maitinimas. Turite daug kantrybės? Visus šiuos išvardintus dalykus teks susiplanuoti ir susidėlioti patiems. Paskutines minutes keliones – pigios kelionės – jaunimo ir nuotykių ieškančių studentų sritis. Jaunimas mėgsta tokius iššūkius, todėl, pigios kelionės jiems visada būna kaip naujas iššūkis. Paskutines minutes keliones galima pasirinkti ir pas mus – kelionių agentūroje, turėsite galimybę ir palyginti ar keliones paskutine minute susiplanavote pigiau, ar, vis dėl to, mūsų kelionės kainuoja mažiau.

Ar teko taip patogiai keliauti?

Pigios kelionės – keičiamos į Jūsų laiką, kurį išnaudojate nepakartojamai nuostabių kelionių paieškoms ir organizavimui. O jei esate dirbantis, pigios kelionės organizavimui laiko atrandama mažiau. O jei dar nepavyksta planuotis taip kaip norima, teks apsiginkluoti kantrybe ir plieniniais nervais. Žinoma, jei neturite tiek laiko ir žinote kiek tai kainuoja nervų, visada galite pasirinkti ir patogesnį keliavimo būdą – užsisakyti keliones kelionių agentūroje. Pasirinkę poilsines keliones suprasite, kad tai yra vienas iš patogiausių keliavimo būdų. Kelionių agentūroje Jus aptarnaus ir pakonsultuos kvalifikuotas specialistas, kuris pasiūlys ne tik tam tikras kelionės kryptis, bet ir rezervuos lėktuvo bilietus, bilietus į keltą ar traukinį, o nakvynės klausimas jau bus įtrauktas į pačios kelionės kainą. Taigi, kas patogiau, ieškoti patiems ir gadintis nervus, ar poilsines keliones užsisakyti kelionių agentūroje. Keliones paskutine minute – populiarėjanti kelionių agentūra, kuri Jums gali pasiūlyti ne tik keliones su kelionių organizatoriais, bet ir unikalią galimybę, kuri, keliones leis organizuotis patiems ir patogiai. Per keliones paskutine minute galėsite rezervuoti ne tik lektuvu, keltu, traukiniu, autobusu ir kitų transporto priemonių bilietus, bet susirasti ir patogiausią ir priimtinomis kainomis viešbutį bet kokioje šalyje. Kelionės paskutine minute leis dar ir apsidrausti bei kelionėms išleisti mažiau. Poilsines keliones galėsite pasirinkti bet kokios trukmės, nuo kelių dienų iki kelių savaičių.

Norite sutaupyti ir pakeliauti?

Paskutinė minutė – kelionės paskutinę minutę pasiūlymas, kuris skelbiamas tokiais atvejais, kai iki kelionės pradžios liko vos mažiau nei 10 dienų, t.y. degančių kelionių pasiūlymai. Tokių pigių kelionių metu, paskutinės minutės pasiūlymai, gali būti pigesni net iki 50 procentų, todėl atradę mūsų svetainėje tokių pasiūlymų nedvejokite, griebkite pigias keliones, nes tokių pigios kelionės pasiūlymų būna mažai ir tik trumpą laikotarpį. Jos skaičiuojamos vienetais, todėl sprendimus dėl paskutinės kelionės pasiūlymo priėmimo, atidėlioti neverta. Rytoj, pasiūlymų pigioms kelionėms galite neberasti. Keliones paskutine minute – rinkitės čia ir dabar, keliaukite pigiau ir su gera nuotaika.

Komentarai

komentarai