Mikroautobusai gali suteikti ir pagalbą

2017-03-29

Mikroautobusai gali suteikti ir pagalbą

Apie mikroautobusų naudą mums galima klabėti ir kalbėti, bet geriausius dalykus paminėti verta. Juk renkantis, nuomotis mikriuką ar ne svarbu žinoti kuo daugiau, kad apsispręsti būtų lengviau.

Mikro autobusai, kaip ir kitos transporto priemonės padeda įvairiais susisiekimo klausimais. Bet labai svarbu paminėti, kad mikroautobusai turi ir kitas savybes, kurių neturi lengvieji automobiliai. Pavyzdžiui, lengvasis automobilis talpina vos 5-6 žmones, jei susispaudus, o mikroautobusai gali pasiūlyti įvairų talpumą. Pradedant nuo 8+1 (taip ženklinami mikriukai kai nuomojami, nes +1 žmogus tai ženklas su vairuotoju ar be jo) žmonių talpinimo ir užbaigiant 29. Daugelis įmonių, kurios nuomoja mikriukus kelionėms ar keleivių pervežimui turi ir didesnius busikus ar net autobusus.

Jei teko Jums keliauti į užsieno šalis, greičiausiai, kad teko pastebėti, jog didesnes grupes turistų perveža įvairių dydžių mikroautobusai. Pabandykite prisiminti, gal pavyks atkurti tuos pojūčius, kai nusileidus lėktuvui kokios nors šalies oro uoste, Jus pasitiko žmogus iš viešbučio, kuris mikroautobusu vežė Jus į viešbutį. Duok die, kad taip nebūtų nutikę, bet sugedus ar sulūžus vienam iš viešbučio mikroautobusų, ilgai tenka laukti kito, kol jis surinks visus keleivius iš nebevažiuojančios ir juos pristatys į viešbutį nakvynei.

Tik įsivaizduokime, esame Turkijoje, karštis 35 laipsniai, o vienas iš viešbučio mikroautobusų sugenda pakeliui į Jūsų viešbutį. Jūs gi nežinote, kiek teks laukti kito mikriuko ir nežinote ir to, kiek viešbutis turi tokių mikriukų. Jei viešbučiai neturi daugiau mikroautobusų sulūžusio keleivių pervežimui tikėtina, kad viešbutis greitai sprendžia tokius klausimus ir pagalbai užsisako mikroautobusą ar kelis iš transporto priemonių nuomos punkto. Tik tokiu būdu viešbutis gali išsaugoti savo prestižą ir nesusigadinti vardo turistų tarpe. Galima teigti, kad mikroautobusų nuoma gelbsti ne tik turistus kelyje, bet ir nepatogią situaciją patekusius turistus.

Panaši situacija ir Lietuvoje, greičiausiai, kad jei koks autobusas su keleiviais iš Vokietijos ar kurios nors kitos šalies sugestų, viešbučiai nedvejodami pasirūpintų turistų pervežimu. Greičiausiai būtų mestos visos pajėgos, kad turistų kelionė neapkarstų kažkokio tai mikroautobuso ar autobuso gedimu. Todėl labai svarbu žinoti visas nuomos galimybes ir mikroautobusų nuomos punktų kontaktus ir net kelis turėti po ranka. Kad esant nenumatytam atvejui būtų galima lengvai išspręsti problemas.

Na o norintiems įsigyti mikroautobusą verta pasvarstyti už ir prieš galimybes. jei esate šeimos 3-4 nariai ir nestatote namo, Jums tikrai nereikia tokios transporto priemonės. Įsigykite vienatūrį ir mėgaukitės kelionėmis. Na, o jei prireiks transporto priemonės, kuri talpina daugiau nei 7 žmones, tokiu atveju ne sudėtingai ir gana pigiai išsinuomokite mikroautobusą ir visi klausimai bus išspręsti.

Mikroautobusų nuoma naudotis verta, tai ir naudinga, patogu ir pigu.

Taip pat skaitykite:

Komentarai

komentarai