Lėktuvų skrydžiai – pigios kelionės

2013-06-29

Lėktuvų skrydžiai – pigios kelionės

Greičiausiai daugeliui žinomas pigių kelionių sindromas, kai norima keliauti ir nuo tos minties ima net svaigti galva. Kelionės pasirenkamos į įvairius pasaulio kampelius. Europiečiai mėgaujasi Amerikos kultūra ir papročiais, o Amerikos studentai, tyrinėja šio žemyno kultūrą ir architektūrą. Tokie nuotykiai keliautojus persekioja visur, nesvarbu kokioje šalyje jie keliautų, todėl pasirinkę kelionę paskutinę minutę, nuotykių jie patiria ženkliai daugiau. Keliautojai renkasi įvairų transportą kelionėms: traukiniai, autobusai, laivai, automobiliai ir skrydžiai lėktuvu. Tikėtina, kad daugelis yra metę visokių filmų apie nutrūktgalviškas kelione, nuotykius bei linksmas keliautojų situacijas. Ieškant daug smagių nuotykių, nieko sudėtingo daryti nereikia, tik pamą kryptį kelionei, nusipirkti pigią kelionę ir rezervuoti lėktuvų bilietus skrydžiui. Pigios sirinkti tinkakelionės visada traukė daugiau turistų, bet pigioms kelionėms su dideliais nuotykiais, ryžtasi ne kiekvienas.

pigios_keliones

Nors nutrūktgalviškoms kelionėms pasiryžta ne kiekvienas, tačiau pigių kelionių statistika rodo, kad tokia mintis galvoje sukasi beveik pas kiekvieną aštrius pojūčius mėgstančius keliautojus. O kodėl gi jiems ne pabandžius organizuotis keliones po Europą lėktuvu? Šiuo metu lėktuvų skrydžiai yra gana pigūs, todėl būtų labai patogu planuoti smagią kelionę po Europą, kuri prasidėtų Vilniaus arba Kauno oro uoste ir vėl baigtųsi Lietuvoje. Pigūs skrydžiai suteiks unikalią galimybe planuoti tokias keliones, šiek tiek sutaupyti ir patirti begales smagių nuotykių.

Suprantama, kad pirma reikėtų apsispręsti, kokią kelionę planuotis ir kiek ji galėtų trukti. Tad sprendimui priimti į pagalbą atėjo daugeliui žinomas filmas „Eurotrip“, todėl kelionių trukmę jau nustatėme, 14 dienų ir keliausime po Europą. Taigi, pasvarstykime, kodėl būtent

Europa ir kodėl 14 dienų?

Galima pasirinkti ir kitus pigios kelionės pasiūlymus, bet kelionė po Europą pasirinktas paimtas kaip pavyzdįs kelionių palyginimui. Grįžtant prie analizės, besiruošiant rimtai kelionei pirma pagalvojama ir apie finansinę padėtį. Tokios pigios kelionės, 14 dienų poilsiui kaip Egipte ar Turkijoje su vakariene ir pusryčiais arba kelionė, kurioje įvardijama viskas įskaičiuota kainuoja apie 1500-25000 litų. Panašiai pigių kelionių metu vienas asmuo įvairiems pirkiniams išleidžia apie 400-800 litų, šito nekompensuos ir pigų lėktuvo bilietai. Taigi, pigios kelionės kaina yra apie 1500-3000 litų vienam asmeniui. Tokia suma yra ganėtinai didelė, todėl prieš kelionę dažnam keliautojui būtina taupyti. Pigūs skrydžiai aplink Europą suteiks visas galimybes planuoti ir susiskaičiuoti tam tikras išlaidų sumas, kurios bus išleistos lėktuvų bilietams ir aplankyti planuojamiems objektams. Lėktuvų skrydžiai ir nakvynės ne pačiuose prasčiausiuose viešbučiuose gali kainuoti apie 1000 litų vienam asmeniui, o papildomas išlaidas pigiai kelionei reikėtų fiksuoti, suma galėtų būti iki 600-700 litų vienam keliaujančiam asmeniui. Nereikėtų pamiršti ir apie maistą, jam užtektų pasilikti iki 400 litų. Taigi, kelionės išlaidų turime: 300 eurų pigiems skrydžiams bei nakvynėms, 220 eurų kitoms pramogoms ir apie 100 eurų geram maistui. Pigių skrydžių dėka, visas šis kelionės planas yra įgyvendinamas be didesnio galvos skausmo, tereikia išsiaiškinti kiek kainuoja lėktuvo bilietai ir juos rezervuoti. Lėktuvų skrydžiai bus smagesni, jei rinksitės ne pačius brangiausius lėktuvų bilietus.

Dar vienas pigios kelionės planavimo etapas – maršruto tikslus sudarymas. Pats naudingiausias kelionės maršrutas bus ten, kur lėktuvų skrydžiai suteiks galimybę nukeliauti pigiau. Be abejo, kad įgyvendinti tokį sumanymą, pirmiausia reikėtų pasidomėti pigių skrydžių bendrovėmis, kurios siūlo pigius lėktuvų bilietus. Besinaudojantys lėktuvų skrydžiais dažniau, jau galėtų įvardinti ir kelis skrydžių lyderius Europoje, jie yra EasyJet ir Ryanair. Taigi, nieko sudėtingo, tereikia susirasti oro uostus, iš kurių skrydžius organizuoja šios bendrovės. Vilniaus oro uostas tam galėtų būti pats tinkamiausias, todėl drąsiai galima planuoti pigias keliones Europoje. Labai svarbu – nusistatyti kainą į vieną kelionės pusę, kokią galima ar norima išleisti lėktuvo skrydžiui. Jei suma nesiekia 30-40 eurų, drąsiai galima planuotis bent 7 ar net daugiau šalių aplankymą. Kita suma, likęs 1000 litų, kuriuos planuota išleisti nakvynėms. Lėktuvų bilietai, kuriuos pirksite pigių skrydžių bendrovėse leis šiek tiek sutaupyti, todėl šiuos pinigus bus galima skirti papildomoms pramogoms, maistui, bei suvenyrams, kurių kaip žinia, parsivežti daug nepavyks, dėl mokesčių, todėl dalį teks išsiųsti paštu. Pigūs skrydžiai padės nustebinti kiekvieną savo giminaitį, draugą ar pažįstamą, kuriems pirksite mažyčius suvenyrus.

Planuojant pigias keliones su pigiais skrydžiais verta žinoti, kad maršrutus reikėtų sudarinėti ne pagal šalis, kurias norima aplankyti. Pirma reikėtų susirinkti visą informaciją kiek kainuoja lėktuvų bilietai ar pigūs skrydžiai. Atkreipti dėmesį reikėtų ir į išvykimo laikus. Pigių skrydžių bendrovės lėktuvų bilietus siūlo geriausiomis kainomis tik darbo dienomis ir žinokite, nepatogiu laiku, t.y. anksti ryte ir vėlai vakare. Neįmanoma į tai numoti ranka. Suprantama, tai suteiks tam tikrų nepatogumų, bet tai tik smulkmenos, jei planuojamos pigios kelionės nuotykiams. Be abejo, kad atradus lėktuvų bilietus už kelionei priimtiną kainą, būtina bilietus rezervuoti. Ir atminkite, pigūs skrydžiai bus tik tada, jei iš anksto apgalvosite ir susiplanuosite skrydžius ir atgal.

Taigi, paskutinės minutės pasiūlymai suteiks Jums galimybę paskutinę minutę įsigyti pigios kelionės bilietus. O pigūs skrydžiai ir patrauklią kainą atitinkantys lėktuvų bilietai, leis pigiau pasiekti kelionės maršruto tikslą.

Lėktuvų skrydžiai – kiekvieno keleivio svajonė tikslą pasiekti pigiau.

Paskutinės minutės pasiūlymai, ar Jūs pasiruošę smagioms kelionėms su nuotykiais?

Komentarai

komentarai