Lėktuvų bilietai

Lėktuvų bilietai – tik paskutine minute

Skrydžiai – kelionės, kurių metu galima pažinti labai daug šalių kultūrų, istorinių architektūrinių statinių bei susipažinti su svetingais gyventojais. Kelionės paskutine minute džiaugiasi, kad nusprendę pakeliauti ir savarankiškai organizuodami skrydžius, renkatės mūsų siūlomą programėlę, kurioje pigūs bilietai surandami labai greitai ir patogiai. Kas gali būti smagiau, kai lėktuvų bilietai visada po ranka. Lėktuvų bilietai – komfortiški skrydžiai su kelionės paskutine minute.

Išbandykite 535 oro linijų bendroves pigiau! (Spausk čia)

728x90

Mėgstantys daug keliauti jau žino kaip planuotis savo keliones, skrydžius bei maršrutus. Bet pakeliauti nusprendusiems tik pirmą kartą, lėktuvų bilietai gali būti tikras informacijos supratimo išbandymas. Taigi, įprastai organizuoti keliones „kelionė paskutinė minutė“ siūlo pradėti ženkliai anksčiau, prieš kelis ar daugiau mėnesių. Taip sutaupysite daugiau lėšų, nes perkant anksčiau, lėktuvo bilietai kainuoja ženkliai mažiau, todėl sutaupyti kitoms išlaidoms padės būtent pigūs bilietai. Be to, turėsite ilgesnį laiko tarpą persiorientuoti, jei atsirastų nenumatytų aplinkybių ir dėl tam tikrų priežasčių negalėtumėte vykti į suplanuotą kelionę. Taigi, lėktuvo bilietai užsakyti anksčiau – pigesni ir leidžiantys planuoti kelionių maršrutus. Su kelionės paskutinę minutę, skrydžiai – ženkliai pigesni.

lektuvu_bilietai

Suprantama, kad planuojami skrydžiai per ilguosius savaitgalius ar didžiąsias šventes, tokias kaip Kalėdos, Naujieji metai nėra pigūs skrydžiai ir tokiu laikotarpiu galėsite nusipirkti lėktuvo bilietai. Pigūs skrydžiai pataria, rinkitės lėktuvo bilietus pigesnius, bet savaitę prieš tokias šventes, arba kelias dienas po jos. Pigūs lėktuvo bilietai bus ženkliai mažesnės kainos. Pavyzdžiui, pigūs lėktuvo bilietai į Airiją kainuoja apie 300 litų. Ar už tokią sumą įmanoma iš Vilniaus nuvažiuoti į Palangą ir grįžti? Panašios lėktuvų bilietų kainos yra ir į Ispaniją, Vokietiją bei kitas Europos Sąjungos valstybes. Suprantama, kad skrydžiai į Šveicariją ar Angliją gali būti brangesni. Bet juk 200-500 litų kainuojantys lėktuvo bilietai nėra taip ir daug, jei esate nusprendę pakeliauti pigiau. Todėl perkančių pigius lėktuvo bilietus vis daugėja.

Dažnai keliaujantys gali išskirti kelias oro bendroves, kurios yra populiaresnės Lietuvoje. Vengrų bendrovė Wizzair ir airių Ryanair konkuruoja tarpusavyje, todėl pigūs bilietai tapo Vilniaus oro uosto kasdienybė. Šios oro bendrovės siūlo labai daug krypčių, todėl skrydžiai iš Vilniaus traukia vis daugiau turistų. Lėktuvo bilietai nėra brangūs, todėl planuoti keliones iš anksčiau, patogu ir pigu. Vilniaus oro uostas siūlo skrydžius virš 12 Europos šalių, todėl noras aplankyti daug kultūrinių šalių vis stiprėja. Lėktuvų bilietai – planuokite bet kokią pigią kelionę, kurioje jums padės įsigyti pigūs bilietai. Pigūs bilietai – kas gali jų atsisakyti?

Besiruošiant ir planuojant keliones skrydžiais, būtina susirinkti tam tikra informaciją apie kainą, nes siūlomi pigūs bilietai gali ne visada būti tokie pigūs. Lėktuvų bilietai pigūs yra žiemą, nes tam įtakoja keletas veiksnių.

Bagažo apmokestinimas priverčia pasiimti mažiau nereikalingų daiktų, todėl oro bendrovės, planuodamos skrydį įvertina bagažo svorį ir skrydžio kuro sąnaudas, todėl sumažėjusios kuro sąnaudos gali pakoreguoti ir kainas, todėl bilietų kainos bus pigesnės.

Patogumas – automatinė keliautojų įleidimo sistema, padės sutaupyti prižiūrinčių darbuotojų sąskaita. Mažiau aptarnaujančio personalo – lėktuvo bilietai pigesni.

Skrydžiai – pigūs bilietai dažnai perkami vežėjų puslapiuose, ten reklamos ne daug, todėl lėktuvo bilietai pigesni.

Pigūs bilietai – patys žmonės dalinasi visa informacija su kitais pigių skrydžių vartotojais.

Pigūs skrydžiai – aptarnavimas bei patogumai lėktuve nėra itin aukšti, bet siekiant sutaupyti, lėktuvo bilietai pigiau, tam tinkamiausi.

Paskutinė minutė – kainos kilimo priežastis, todėl ieškant lėktuvo bilietų paskutinėmis minutėmis, jų kaina gali net padvigubėti. Todėl paskutinė minutė ne tik suteikia galimybe nusipirkti pigiau, kartais ji paslaugas ir pabrangina. Taigi, kelionės paskutinę minutę rekomenduoja, planuokite ne tik pigias keliones ir pirkite pigius aviabilietus, bet kontroliuokite ir savo vežamų daiktų bagažą. Nustebsite, atsisakius nereikalingų daiktų, galima sutaupyti. Pigūs bilietai ir patogūs skrydžiai – keliones paskutinę minutę. Pigūs skrydžiai primena, kad paskutinė minutė ne visada reikia mažesnę lėktuvų bilietų kainą. Atidžiau nepažiūrėjus, pigios kelionės gali tapti prabangiu pasiskraidymu, kuriam nepadės net ir pigūs bilietai.

Lėktuvų bilietai – pigios kelionės, tik su kelionespaskutineminute.lt

Komentarai

komentarai