Kur apsistoti atvykus į Vilnių?

2017-03-18

Kur apsistoti atvykus į Vilnių?

Sostinės svečiams siūlomi viešbučiai, svečių namai, butai, namai, kambariai, apartamentai. Pasirinkimas didelis. Nesvarbu ar į Lietuvos sostinę vykstama aplankyti lankytinas vietas, ar darbo reikalais, o gal romantiškam pasimatymui, tačiau visuomet tampa aktuali nakvynė Vilniuje.

Šiame mieste apgyvendinimo sektorius yra pakankamai gerai išvystytas, todėl netikėtai likti be jos tikrai neteks. Tiesa, verčiau apgyvendinimu rūpintis iš anksto.

Klientai dažniausiai turi du kriterijus, kurie tampa pačiais svarbiausiais renkantis. Tai vieta ir kaina. Žinoma, pasitaiko ir tokių, kuriems svarbiausia komfortas ir juos supanti prabanga. Tokiais atvejais pasirenkamas 5 žvaigždučių viešbutis, tačiau tokių klientų yra tikrai nedaug. Dažniausiai rezervuojami ekonominės klasės 3 žvaigždučių viešbučio numeriai ar nuomojamasi butą, ar apartamentus.

Vieta labai svarbi daugeliui atvykstančiųjų į Vilnių. Ieškoma nakvynė kuo arčiau planuojamų lankyti objektų. Tarkim, jums svarbu, kad būtų geras susisiekimas ne tik sostinėje, bet ir nekiltų bėdų dėl atvykimo į ją. Tuomet galima apsistoti netoli nuo Vilniaus traukinių ar autobusų stoties. Galėsite pėstute nueiti iki nakvynės vietos ir nereiks išlaidauti taksi paslaugoms ar naudotis viešuoju transportu. Kuriame rajone apsistoti priklauso nuo to, ko jums reikia.  Tinkama nakvynė Vilniuje gali būti tiek senamiestyje, tiek ir tolimiausiame miesto rajone. Pavyzdžiui, gyvenimas senamiestyje turi daug privalumų, kuomet svarbu, kad būtų daug kavinių ir barų bei netoli esantys įdomūs lankytini objektai. Atitinkamai pasirenkama apsistoti reikiamame rajone, jei ten vyks verslo susitikimai, o galbūt keliaujate mokslo reikalais ir ten yra universitetas, todėl jums patogiau apsistoti greta jo esančiuose svečių namuose ar nuomojamame bute.

Ne mažiau svarbi ir kaina. Dažniausiai brangiausiai nakvynė kainuoja viešbučiuose, tačiau tai priklauso nuo jų vietos bei lygio. Kuo prabangesnis, tuo daugiau mokėsite. Galima rasti tiek už 30 EUR numerį, tiek ir už 100 EUR.  Pigiausiai kainuoja apsistoti svečių namuose. Kainos gali nesiekti 10 EUR už naktį, tačiau gyventi reikės dviviečiame, triviečiame ar net šešiaviečiame kambaryje. Dažnai ieškant gero kainos ir kokybės santykio pasirenkami butai ar kambariai. Tai tarpinis variantas tarp viešbučio ir svečių namų. Norintys privatumo ir komforto apsistoja apartamentuose.

Ieškant nakvynės Vilniuje galime rasti didelę pasiūlą. Tai labai gerai, nes kiekvienas sostinės svečias gali išsirinkti tinkamą vietą bei kainą, kurią gali mokėti už atitinkamą apgyvendinimą. Nepamirškite rezervacija pasirūpinti kuo anksčiau ir jūsų viešnagė Vilniuje bus puiki.

Taip pat skaitykite:

Komentarai

komentarai