Komfortas kelionės metu ir oro uostai LT

2018-08-19

Komfortas kelionės metu ir oro uostai LT

Tenka pripažinti, kad Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostai yra itin patogūs mėgstantiems keliauti. Tokių lietuvių netrūksta, nes mūsų bendruomenės yra susikūrusios įvairiose šalyse, todėl keleivių judėjimas yra kaip niekad didelis. Vieni lanko savo artimuosius Anglijoje, Norvegijoje, Airijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose ar kitose šalyse, kitus gi, išvykę bando aplankyti juos grįždami į Lietuvą. Susisiekimas tarp skirtingų užsienio šalių ir Lietuvos oro uostų dar nėra kelionių pabaiga. Tų, kurių nepasitinka draugai ar artimieji oro uoste, jiems tenka papildomai organizuotis ir spręsti klausimą, kaip iš oro uosto nusigauti iki namų.

Suprantama, kad lietuviai, dažniausiai, ieško pigių pervežimo paslaugų. Ne visi, bet dauguma mėgsta sausakimšais autobusais vykti iš namų iki reikiamo oro uosto. Tenka iš namų tįsti sunkius lagaminus iki išvykimo vietos, o išlipus iš transporto, juos tempti iki lagaminų pridavimo punkto skrydžiui. Toks vargelis patinka ne visiems lietuviams, ypač emigrantams, kurie grįžta į Tėvynę aplankyti artimųjų. Grįžę į Lietuvą labiau renkasi komfortą ir individualius keleivių pervežimus. Pavyzdžiui, iš Norvegijos ar Anglijos, kelias valandas skridę lietuviai nelabai nori laukti autobuso Vilniaus oro uoste, ypač, jeigu jis atvyks tik po valandos ar kelių. Kai kurių namai randasi Klaipėdoje ar netoli jos. Todėl grįžę žino, kad visada gali pasikliauti pervežimo bendrove, kuri siūlo komfortą, nors ir brangesnį, bet užtai ypač patogų. Tokias keleivių pervežimo paslaugas siūlo Zuikiobilietai.lt, kurių transportas pritaikytas patogiam keleivių pervežimui.

Zuikiobilietai.lt siūlo nemokamas paslaugas į kurių sąrašą yra įtrauktas internetas, kavos ar arbatos pertraukėlės, kai už gėrimą sumoka vežėjai. Taip pat nemokamai galima gauti ir mineralinio vandens. O apie bagažo perkėlimo ar pervežimo nuo namų durų ar automobilio iki oro uosto yra kone vizitinė kortelė Zuikiobilietai.lt

Jei nuo Vilniaus iki Klaipėdos yra šiek tiek daugiau nei 300 kilometrų, tai net ir matematikos pamokų nesiklausę gali suskaičiuoti, kiek laiko trunka tokia kelionė. Vasarą, autostradoje Vilnius Klaipėda yra leistinas greitis 130 kilometrų per valandą. Žiemą – 110 km/h. Todėl is Vilniaus oro uosto i Klaipeda parsigausite tik per 3 su trupučiu valandos. Ką veikti tas 3 valandas? OK, nemokamas 4G WI-FI gali padėti sumažinti tą kelionės laiko jausmą žaidžiant telefonu, bet net ir tai ne visada suveikia. Štai čia ateina į pagalbą Zuikiobilietai.lt minivenų salone esantys LCD ekranai, kuriuose galima žiūrėti norimą video filmą. Jei filmai skirti ne suaugusiems, tai tokia nemokama paslauga gali nuraminti vaikus, kurie jaučiasi labiausiai pavargę tokių kelionių metu.

Taip pat skaitykite:

Todėl išvykstantys iš Lietuvos Vilniuje ar sugrįžtantys į Vilniaus oro uostą lietuviai ar svečiai, visada žino, kad komfortui ir mažesniam nuovargiui yra būtina susirasti Zuikiobilietai.lt

Komentarai

komentarai