Egiptas – nuostabi šalis turinti dvi sostines!

2013-07-12

Egiptas – nuostabi šalis turinti dvi sostines!

Daugelis supranta kas yra rutina. Namai darbas, darbas namai ir tai kaip užburtas ratas, atrodo, kad niekada nesibaigs. Bet daugeliui norisi nuo to atitrūkti, pabėgti nuo kasdienybės. Kai už lango karaliauja šaltukas ir nesinori niekur eiti, į galvą ateina mintis, kodėl nepapramogavus ten, kur šiuo metu šilta… Poilsis ir pramogos šiltuose kraštuose, kai Lietuvoje žiema – pats tinkamiausias laikas, nes ir darbo kolegos, atostogų, žiemą išleidžia mieliau nei vasarą Ir šiltus kraštus pamėgusiems galime paskelbti džiugią naujieną, kad daugėjant oro bendrovių, skraidinančių į šalis, kuriose labai šilta, kad poilsinės kelionės mažina savo kainas.

Greičiausiai, daugelis svajoja apie kelionę į Afriką, klystame?. Afrika, ar norėtumėte ten nuvykti? Suprantama, todėl siūlome nepakartojamą ir neišsenkančių įspūdžių šalį, Egiptą, kuris išlaikė daugelį stebinančias senovės bei išsaugojo įspūdingus architektūrinius statinius, kurie traukia viso pasaulio turistus. Egiptas – ypatinga šalis, kurioje oro sąlygos keičiasi labai retai, saulėta beveik visus metus, o jūros grožis visus lepina nepakartojamais vaizdiniais bei jaukia ir romantine aplinka. Vien nuo saulėlydžių Egipto paplūdimyje galima netekti amo.

egiptas_paskutine_minute

Tikime, kad kiekvienas norėtų pamatyti garsųjį Nilą! turbūt norėtų kiekvienas. Paskutiniu metu, atsirado įvairios pigios kelionės Egipte. Pigios kelionės siūlomos kiekvienam atvykusiam į Egiptą ir tai suteikia daugiau galimybių pašinti šią nuostabią šalį. Pažintinės kelionės po Egiptą, už nedidelį mokestį suteiks galimybę aplankyti visame pasaulyje garsėjančias vietas: Sacharos dykumą, įspūdingas Egipto piramides, Nilą bei krioklius ir kitas šios šalies istoriją menančias vietas. Gausybė, net penkių žvaigždučių viešbučių suteikia keliautojams galimybę pasirinkti ne tik kokybę, bet ir vietą, kurioje jie norėtų leisti vakarus. Taigi, pigios kelionės į Egiptą gali būti ir prabangios.

Kuo kelionės į Egiptą yra tokios ypatingos ar išskirtinės?

Kad visos pasaulio šalys turi po vieną sostinę žino visi, bet ar teko girdėti, kad populiarusis Egiptas turi net dvi sostines? Kairas – didinga viena iš dviejų Egipto sostinių ir ši vieta – viena iš labiausiai turistų užsakomų pažintinės kelionės į Egiptą metu. Viduržemio jūros krantai pasižymi didele įvairių žuvų gausa, todėl žvejybos mėgėjams, pigios kelionės leis praplėsti žuvų pavadinimų sąrašą. Kairas – didingiausia Egipto sostinė ir ji suteiks labai daug informacijos apie savo kultūrinį gyvenimą bei tyliai pasigirs savo didžiule įtaka Afrikos bei arabų regionams. Aleksandrija – senovės Egipto sostinė. Ar galite patikėti, pasirinkę paskutinės minutės kelionės paketą, į kurį įeina ir Aleksandrijos miestas, pabuvosite mieste, kuris pastatytas 332 m. pr. m. e. garsiojo Aleksandro Makedoniečio. Tai uostas, kurio dydžiu gali didžiuotis Egiptas. Aleksandrija randasi netoli Kairo, todėl pigios kelionės leis aplankyti šias abi sostines vienos kelionės į Egiptą metu. Paskutinės minutės kelionės primena, kad užsisakydami keliones į Egiptą, nepamirškite pažymėti ir dar vienos pažintinės kelionės – tai, pamatyti septinto pasaulio stebuklo – Gizos piramidės, kurios stūkso Kairo pašonėje. Gizos piramidės – senovės paminklų kompleksas, kuris išliko iki šių laikų ir yra vadinamas senojo pasaulio stebuklu. Egiptas – kelionės į Egiptą, tai nepakartojama galimybė pasisemti neišsenkančių įspūdžių, pasimėgauti neįprasta egzotika bei nuostabia proga atsigaivinti Viduržemio jūros bangose ar pasimėgauti paskutine minute pasirinktą kelione garsiuoju Nilu. Šiai dienai, kelionės į Egiptą kainuoja vis mažiau ir mažiau, nes kelionės į šią šalį populiarėja ir šalyse, kurios randasi gerokai toliau nuo šios šiaurės rytų Afrikos valstybės. Egiptas – didybe ir savo nepakartojama istorija viliojanti šalis, turinti septintąjį pasaulio stebuklą, Gizos piramides. Paskutine minute – rekomenduojama aplankyti šalį, kuri konsolidavosi net 3200 m. pr. m. e. Kas gali būti įspūdingiau, nei kelionės į Egiptą pasirenkant paketą – paskutine minute.

Jei domitės geografija, sužinosite, kad turistus kviečia ir gretima šalis – Tunisas. Čia gan daug visokių pramogų, pasiūlymų aktyviam poilsiui bei galimybė apsilankyti apie 250 gyvūnų rūšių turinčiame didžiausiame Afrikos zoologijos sode. Bet tuo pasiūlymai nesibaigia, nes „Zulu“ vakarėlis – mini festivalis, kurio metu galima susipažinti ir pasimėgauti šviežiu maistu, kuris yra kiekvienos Afrikos šalies virtuvės dalis. B to, daugybės Afrikos šalių atstovai pristatys savo nacionalinius šokius, supažindins su jų reikšmėmis bei pakvies juose sudalyvauti. Be abejonės, kad kelionės į Tunisą praturtins ir praplės kultūrų pažinimo sąrašą.

Pigios kelionės – įmanoma organizuotis tiek į Afrikos šalis, tiek ir į Europos šiltuosius kraštus. Neabejojama, kad nėra keliautojų, kuriems nepatinka Turkija – nuostabi, ypač keliauti mėgstančių turistų pamėgta šalis, nes joje, itin svetingai sutinkamas ir kiekvienas lietuvis. Kaip pigios kelionės į Turkiją be jos turgaus Ankaroje, kuriame gausu tradicinių turkų gaminių, suvenyrų ir kitų meno dirbinių. Kaip kelionės jei iš jos neparvežamas bent vienas suvenyras savo artimiesiems. Turkija – komfortas ir romantika, kurių krantus skalauja Viduržemio jūra. Gausybė aukštos klasės viešbučių, kurie yra pigūs ir garsėjantys švediškų stalų pateikimu. Toks maistas tiekimas kas rytą ir vakarą. Suprantama, kad švediški stalai nėra turkiškas maistas, todėl vietos gyventojai leis kiekvienam paragauti tikrųjų „kebabų“ ir įvertinti originalų jo skonį. Turkija – „kebabais“ užkariavusi daugelį šalių.

Pigios kelionės – įmanomos į daugelį pasaulio šalių, todėl planuoti savo atostogas ir joms pasiruošti darosi vis lengviau. Neabejojame, kad pigios kelionės padės Jums įgyvendinti bet kokias svajones pakeliauti, o paskutinės minutės pasiūlymai leis sutaupyti lėšų ir kitoms kelionėms.

Kelionės į Egiptą – svajonių įgyvendinimas aplankant ir septintą pasaulio stebuklą!

Search Hotels

Destination
Check-in date
Check-out date

Komentarai

komentarai